سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۲۵۲۱
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹- ۴۶: ۱۹
شاهرود_اصلی‌ترین عاملِ احداثِ خاکریز در تنگۀ چارزبر و در مقابلِ منافقین، شهید «محمود حاج قاسمی» بود که در تفحص پیکر شهدای دفاع مقدس آسمانی شد.
شاهرود یک «رضا نادریِ دیگه» از دست داد❗️به گزارش خبرنگار بسیج، فرمانده خستگی‌ناپذیر جبهه میانی تفحص شهدا "سردار علیرضا گلمحمدی" به‌همراه همرزمش "محمود حاجی قاسمی" به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.
در شب لیله الرغائب، فرمانده دلاور جبهه میانی تفحص شهدا " سردار شهید علیرضا گلمحمدی" به‌همراه همرزمش "محمود حاجی قاسمی" در جریان عملیات تفحص شهدا به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند.
فرمانده شهید "علیرضا گلمحمدی" که برادر ایشان نیز در دوران دفاع مقدس به شهادت رسیده بود، چندین مرحله در جریان عملیات تفحص شهدا به درجه رفیع جانبازی نائل آمد و تا مرز شهادت پیش رفت.
تقدیر الهی بر این بود تا برات شهادتش در لیله الرغائب امضا گشته و به آرزوی دیرینه‌اش برسد.
شهید "محمود حاجی قاسمی" نیز از رزمندگان و جانبازان مدافع حرم بود که به‌همراه شهید گلمحمدی در زرباطیه عراق، در اثر برخورد با مین به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
شاهرود یک «رضا نادریِ دیگه» از دست داد❗️
اصلی‌ترین عاملِ احداثِ خاکریز در تنگۀ چارزبر و در مقابلِ منافقین، شهید «محمود حاج قاسمی» بود.
نیروی پرانرژیِ واحد اطلاعات و عملیات و پشتِ سرِ شهید رضا نادری که اگر حماسه، تدبیر و شجاعتش نبود، خاکریزی در میانۀ تیغه‌ها احداث نمی‌شد!
مراسم تشییع و تدفین این شهید در شهرستان شاهرود متعاقباً به اطلاع عموم مردم شهرستان خواهد رسید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: