سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۳۸۱۵
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹- ۵۹: ۱۸
اردوی جهادی باحضور گروه های جهادی بخش مدرس شوشتر در مناطق محروم این بخش انجام شد.

سرهنگ پاسدار حسین نیسی زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشتر درحاشیه انجام یکی از اردوهای جهادی در گفتگو باخبرگزاری بسیج نیوز ضمن تقدیروتشکر از حضور همیشگی وبه موقع نیروها وگروهای جهادی در عرصه های مختلف در کشور ،به نقش وجایگاه این گروه ها در کشورمان اشاره وخاطرنشان کردند:رسالت بسیج وسپاه حضور همیگشی در عرصه ها وبرنامه های محرومیت زدایی مختلفی است که همه ساله در کشوراتفاق می افتد. 

وی ادامه داد: بسیجیان سلحشورومقتدرما امروزه هم مانند سالهای حماسه وایثار به ندای رهبرخود لبیک گفته وپابه عرصه های مختلف از جمله ،محرومیت زدایی ودیگر بخش ها نمودند. 

فرمانده سپاه شوشتر افزود: باتوجه به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور وبه طبع درشوشتر ،گروه های جهادی نقش خوبی دراین عرصه ایفا کردند و توانستند بابرنامه های مختلف ازجمله توزیع ماسک وموادبهداشتی ودیگر برنامه به مقابله بااین ویروس رفتند. 

سرهنگ نیسی زاده گفت:مناطق مختلفی درشوشتر وجود داردکه باید به آنها رسیدگی شود که یکی از آنها بخش مدرس این شهرستان می باشد که امروزه توسط گروه های جهادی حوزه ۴روستایی این ناحیه درحال انجام می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: