سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۴۰۴۸
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۹- ۵۳: ۱۳
جمع آوری کمکهای مردمی جهت کمک به زلزله زدگان سی سخت توسط مردم نوع دوست بخش مرکزی، شهرستان بهبهان صورت گرفت.

 به گزارش پبسیج  از خوزستان؛ حوزه مقاومت بسیج شهیدفنی سپاه ناحیه بهبهان، پایگاه های تابعه و گروه های جهادی این حوزه اقدام به جمع آوری کمک های مردمی جهت ارسال برای مردم زلزله زده سی سخت کردند.

 فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید فنی در این خصوص گفت: با توجه به سرما و زلزله ویرانگری که شرایط سختی را برای مردم زلزله زده منطقه سی سخت رقم زده، لذا مردم نوع دوست و سخاوتمند بهبهان وظیفه خود دانستند به اندازه توان خود در این شرایط در کنار هموطنان رنج دیده خود در سی سخت باشند و همدلی و همدردی خود را با آنان با ارسال این کمکها نشان بدهند ، این کمک ها شامل؛ پتو، خرما، روغن و... می باشد.

امید است مردم مهربان سی سخت بتوانند در این شرایط سخت صبور بوده تا به آرامش برسند و دوباره خانه های خود را از نو بسازند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: