سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۲۴۶۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹- ۱۲: ۱۳
با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه؛
مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان و جمعی از مسئولان شهرستان اسلام آبادغرب برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام آبادغرب با حضور سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان، فرماندار، اعضای شورای تأمین و جمعی از مسئولان شهرستان در محل حسینیه امام خامنه ای سپاه اسلام آبادغرب برگزار شد.

دشمنان از قدرت های بازدارنده ما می ترسند 

سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه در این مراسم با اشاره به نقشه های شوم دشمنان گفت: دشمنان با شکست همه راهبردها بازهم آنها را تکرار می کنند؛ یکی از راهبردهای آنها از بین بردن انسجام ملی است و به دنبال تضعیف ولایت بودند که هیچ وقت موفق نبودند.

وی افزود: بزرگترین مؤلفه ما این بوده که مردم ما با وجود مشکلاتی که دارند همیشه پشتیبان ولایت فقیه بوده اند و در صحنه هستند.

سردار ریحانی بیان داشت: با گذشت بیش از ۴۲سال از انقلاب اسلامی ما با دشمنان در راس آن آمریکا در حال نبرد هستیم؛ ما پیروز و سربلند بودیم و از اراده دشمنان پیروی نکردیم.

وی با اشاره به قدرت های ایران اسلامی در جهان گفت: دشمنان از قدرت های بازدارنده ما همچون قدرت موشکی و اعتقادی ما می ترسند و به دنبال گرفتن قدرت و انرژی ما هستند؛ آنها با محدود کردن ما قصد دارند که همیشه وابسته به صادرات نفت باشیم ولی ما نشان دادیم که ایران محکم است و در برابر اینها محکم خواهد ایستاد.

جهانبخش حیدری فرماندار اسلام آبادغرب با اشاره به نقش امنیت در نظام سیاسی گفت: امنیت نقش بی بدلیل و سازنده ای در نظام سیاسی دارد که شواری تامین هر شهرستان یکی از اثر گذارترین نقشها را در جذب سرمایه گذار در شهرستان دارد وقتی یک منطقه امنیت کامل داشته باشد سرمایه گذاران در آن منطقه سرمایه گذاری خواهند کرد و باعث پیشرفت آن شهر و شهرستان خواهد شد.

وی افزود: ما امسال در سایه امنیت ۲ انتخابات را را بدون مشکل برگزار کردیم و در آستانه برگزاری ۲ انتحابات‌دیگر هستیم که باید با مشارکت و همبستگی بستر مناسب و امنی برای شرکت مردم در انتخابات مهیا کنیم که این باهمکاری تمام دستگاه ها و سازمانهای در شهرستان می باشد.

در پایان مراسم از زحمات سرهنگ باوندپور فر مانده ناحیه بسیج سپاه اسلام آبادغرب تقدیر و سرهنگ ارسلان سلطانقلی به عنوان فرمانده ناحیه بسیج سپاه اسلام آبادغرب معرفی شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar