سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۴۴۰
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹- ۰۱: ۱۷
شاهرود_دانشجو رشته بهداشت باروری دانشگاه علوم پزشکی شاهرود موفق به کسب مدال برنز حیطه کارآفرینی در دوازدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور شد.
کسب مدال برنز دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حیطه کارآفرینی در دوازدهمین المپیاد علمیبه گزارش خبرگزاری بسیج، ربابه زروج حسینی سرپرست مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه گفت: دوازدهمین المپیاد علمی در ۶ حیطه شامل مدیریت نظام سلامت، آموزش پزشکی، مطالعات میان رشته‌ای و علوم انسانی، استدلال بالینی، تفکر علمی در علوم پایه و کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم برگزار گردید.
وی افزود: در این رقابت که دارای دو مرحله انفرادی و گروهی می‌باشد، ۳ نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در حیطه کارآفرینی (دکتر آرزو حاصلی)، حیطه استدلال بالینی (حمیدرضا کنعانی) و حیطه آموزش پزشکی (امیرحسین آذری جهرمی) موفق به راه یابی به مرحله کشوری از بین دانشجویان کلان منطقه یک شدند.
حسینی گفت: در ادامه رقابت بین منتخبین دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، دکتر آرزو حاصلی (رشته بهداشت باروری) موفق به کسب مدال برنز در حیطه کارآفرینی شدند و تنها مدال حیطه کارآفرینی در کلان منطقه یک را به ارمغان آوردند.
وی بیان کرد: کسب مدال برنز برای دو سال پیاپی در حیطه کارآفرینی مرهون راهنمایی‌ها و زحمات بی شائبه دکتر سعید ناظمی مسئول علمی حیطه کارآفرینی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و حمایت معاونت آموزشی می‌باشد.
در همین راستا معاونت آموزشی دانشگاه و مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه ضمن تبریک به این عزیز و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شاهرود و کلان منطقه یک از دکتر سعید ناظمی مسئول حیطه کارآفرینی و سپیده مهدوی مسئول اجرایی کمیته المپیاد دانشگاه علوم پزشکی شاهرود تشکر و قدردانی نمودند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: