سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۵۵۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹- ۴۶: ۱۳
مسئول بسیج سازندگی کشور:
مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: برخی افراد خواسته یا ناخواسته سوءمدیریت‌ها را به جای تحریم قلمداد می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، سردار محمد زهرایی در مراسم تفاهم نامه مجموعه سپاه با کمیته امداد امام خمینی (ره) که در سالن غدیر مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، با بیان اینکه برخی افراد خواسته یا ناخواسته سوءمدیریت‌ها را به جای تحریم قلمداد می‌کنند، اظهار کرد: این اقدام موجب می‌شود تا علت مشکلات کشور را از تحریم‌ها بدانند که جایگزین کردن یک واژه دیگر به جای سوءمدیریت پنهان کردن یک حقیقت است.

وی با اشاره به بت‌شکنی بزرگ جوانان در اوایل انقلاب اسلامی ایران افزود: در این بت‌شکنی حسن تهرانی‌ها و چمران‌ها به میدان رفتند و لازم است هم اکنون در دفاع مقدس نوین یعنی جنگ فقر و محرومیت و در تهاجم فرهنگی افرادی در جبهه حق قرار گیرند.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه دفاع مقدس امروز کمتر از ساخت موشک نیست، تصریح کرد: کارآفرینانی که در نظام اقتصادی کنونی با کفش آهنین از هفت خان فرآیندهای اداری رد شده و تمامی تحقیرها را پشت سر می‌گذارند تا کارگاه کوچکی بر پا کنند، خط شکن هستند.

وی امدادرسانی جهادگران در زلزله آبان ماه سال ۹۶ شهرستان سرپل ذهاب خط‌شکنی عنوان کرد و ادامه داد: جریان جهادی کشور راه خود را پیدا کرده و این باور را که به جبهه جهانی تبدیل می‌شود را ثابت کرده است، در اقدامات جهادی از نگاه سلیقه‌ای، پروژه‌ای و جزیره‌ای تمامی افراد به یک صورت دیده شده و تنها هدف حل مسائل و مشکلات مردم، پرداختن به کسب و کار و مشاغل خانگی و موارد مشابه شده است.

زهرایی با بیان اینکه در بسیج سازندگی نگاه سلیقه‌ای به مسائل وجود ندارد، افزود: هر عضو بسیج در واقع جزئی از کل کشور بوده که دارای راهبرد، عملیات و اجرا است، به طوری که هر کدام از صندوق‌های قرض‌الحسنه به عنوان یک راهبرد به تأیید رسیده و ابلاغ شده است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور به وجود ۲۴ صندوق قرض‌الحسنه در سراسر ایران اشاره کرد و گفت: یک میلیون و یک صد هزار نفر عضو صندوق‌های قرض‌الحسنه بوده که باید پیش از پیش پیوند مردم با این صندوق‌ها محکم‌تر شده و برای اقدامات کارآفرینی، برپایی نمایشگاه و سایر موارد مشابه از گروه‌های جهادی کمک گرفته شود.

وی با بیان اینکه جهادگران بهترین مرجع برای شناسایی محرومین هستند، تصریح کرد: باید با توجه به توان و مهارت هر شخص آموزش داد و به دیگران کمک کرد، در این راه باید مردم همیار بسیج سازندگی باشند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar