سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۶۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹- ۵۷: ۱۱
ضدعفونی وگندزدایی مناطق هدف دربخش جولکی شهرستان آغاجاری انجام شد.

سرگرد پاسدارحمید قنواتی درمصاحبه باخبرنگارخبرگزاری دربسیج گفت: باهمکاری مرکزبهداشت ونیروهای بسیجی مناطق مشخص شده راضدعفونی کردیم.

وی بیان نمود: یکبار دیگر بدلیل اینکه هر روزخبر های بدی را درباره این ویروس منحوس کرونا میشنویم که جان خیلی ها راگرفته ومردم رابدجور درگیر کرده ما وظیفه خودمان دانستیم که مناطق هدف را ضدعفونی وگندزدایی کنیم تا مردم درامان باشند وباخیال راحت به زندگی خود ادامه دهند.

حمید قنواتی درپایان گفت:ان شاالله که مردم عزیزمان همه بازدن ماسک رعایت کنند ودرکم شدن این ویروس همکاری لازم راانجام دهند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: