سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۶۶۸۷
تاریخ انتشار: ۱۹ اسفند ۱۳۹۹- ۲۹: ۰۷
در جلسه شورای نامگذاری معابر و اماکن عمومی شهر هندیجان ، تعدادی از کوچه ها و خیابان ها بنام شهدا نام گذاری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان ، درجلسه شورای نامگذاری معابرواماکن عمومی شهر هندیجان در دفتر شهردار ،تعدادی از کوچه ها و اماکن عمومی شهر هندیجان مزین به نام مبارک شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس و همچنین شهدای هسته ای گردید.

جاده کمربندی حد فاصل دروازه قرآن الی کارخانه آسفالت بنام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و خیابان حسینیه مرحوم حاج حنظل محبعلی بنام سردار شهید سهراب محبعلی نامگذاری گردد.

در ادامه گزارش خبری ، پل فلزی وسط شهر هندیجان بنام شهیدان صابری و همچنین خیابان جدید خانواده شهید والامقام مندنی شعبانی بنام شهید مندنی شعبانی نامگذاری شد.

خیابان منازل سپاه انتهای خیابان بسیج بنام شهید محسن فخری زاده دانشمند هسته ای ایران و یکی از کوچه های فرعی این خیابان بنام شهید ابراهیم هادی نامگذاری گردد.

هندیجان در دوران هشت سال دفاع مقدس با اعزام نیروهای مردمی و کمک های گوناگون نقش تاثیرگذاری داشتند که در این باره ۱۳۶شهید والامقام هندیجان تقویم اسلام شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: