سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان خبر داد
همدان-سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان گفت: حضور به موقع و سرعت عمل آتش نشانان همدان باعث مهار و جلوگیری از گسترش آتش‌سوزی یک منزل مسکونی در حصار امام خمینی(ره) شد.
کد خبر: ۹۳۲۷۳۷۶
|
۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸

مهار آتش سوزی منزل مسکونی با حضور آتش نشانان در همدانسیدصادق پورسینا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار داشت: ساعت ۱۴ و ۳۱ دقیقه سه‌شنبه ۱۹ اسفند در پی تماس شهروندان با  سامانه ۱۲۵ همدان  مبنی بر آتش سوزی یک منزل مسکونی  بلافاصله سه اکیپ عملیاتی از ایستگاه‌های مرکز و فرهنگ به نشانی اعلام شده در محله حصار امام خمینی (ره) اعزام شدند.

وی افزود: آتش‌نشانان که در کمترین زمان ممکن به صحنه حادثه رسیده بودند دربررسی اولیه  مشاهده کردند قسمتی از یک منزل مسکونی دچار حریق شده و تلاش ساکنان آن برای مهار آتش بدلیل ناآشنایی با اصول اطفاء حریق باعث گسترش آن شده است.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری همدان عنوان کرد: با مشاهده وضعیت صحنه بلافاصله عملیات اطفاء حریق آغاز شد و آتش نشانان با سرعت عمل و اقدام اصولی دقایقی پس از شروع عملیات موفق شدند با مهار آتش سوزی مانع از سرایت آن به سایر قسمت‌های ساختمان شوند.

وی ابراز داشت: در این عملیات عرض کم معبر منتهی به محل حادثه  شرایط دشواری برای رسیدن خودروهای آتش نشانی به مکان موردنظر ایجاد کرده بود اما آتش نشانان با اتخاذ تدابیر مناسب توانستند در کمترین زمان ممکن خود را به محل حادثه برسانند و از بروزیک حادثه بزرگ جلوگیری کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار