سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۲۸۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹- ۵۷: ۰۸
به دلیل عملکرد در رفع موانع تولید؛
بسیج کارگران و کارخانجات به دلیل عملکرد خوب طرح شهید کریمی در تسهیل گری و کمک به رفع موانع تولید به عضویت ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در امد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، به دلیل عملکرد خوب طرح شهید کریمی در تسهیل گری و کمک به رفع موانع تولید، بسیج کارگران و کارخانجات به عضویت ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید در امد و از این پس در استان‌ها همکاران عضو ستاد استانی هستند.

گفتنی است؛ در قالب طرح شهید کریمی ۵۷۲ کارخانه و ۷۷۱ واحد تولیدی مشکل داشتند که با تسهیلگری بسیج ۶۶۴ مورد آن حل شده که اسم و مشخصات آن و اقدام صورت گرفته از طرف سازمان موجود است. این اقدام منجر به تثبیت ۵۰۶۰۰ شغل و ایجاد ۱۱۰۰۰ شغل جدید گردیده است.

‌‌‌‌‌‌‌بر همین اساس و برای پاسداشت این اقدامات، علیرضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای از اقدامات و خدمات  بسیج کارگران و کارخانجات تقدیر کرد.
‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: