سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۴۲۴۶
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۰- ۴۴: ۱۹
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی:
اکرمی گفت: اگر دستگاه های متولی با قرارگاه محله اسلامی مشارکت جدی داشته باشند و فعالیت های خود را در زیرمجموعه این قرارگاه تعریف کنند قطعا در انتهای سال شاهد اقدامات خوبی خواهیم بود.

به‌گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی ؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی امروز  در نشست کارگروه امور اجتماعی فرهنگی سلامت زنان و خانواده استان مرکزی گفت: ماه رمضان ماه خودسازی است و فعالیت های اجتماعی به نوعی هم خودسازی محسوب می شوند و هم جامعه سازی و امروز باید فعالیت های اجتماعی ما منجر به خودسازی و جامعه سازی شوند.

اکرمی اظهار کرد: طرح بسیار کاربردی و دقیق معاونت اجتماعی سپاه روح الله مبنی بر تشکیل قرارگاه محله اسلامی که منجر به تشکیل محلات اسلامی می شود یک پایه و کار زیرساختی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه طرح گستردگی و ابعاد بسیاری دارد که همه دستگاه ها می توانند فعالیت های خود را در زیرمجموعه قرارگاه محله اسلامی انجام دهند.

معاون سیاسی استاندار مرکزی بیان کرد: نیاز است یک هم افزایی با دستگاه های متولی کار فرهنگی و اجتماعی برای اجرای دقیق طرح گذاشته شود و جلسات تخصصی آن برگزار شود تا هم پوشانی موثری اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: عملکرد فعلی دستگاه های متولی باید در ذیل قرارگاه محله اسلامی تعریف شود که با این طرح به دنبال انجام یک کار مشترک هستیم و قطعا اگر همه مشارکت داشته باشند از موازی کاری جلوگیری خواهد شد.

اکرمی افزود: امروز به دلیل شرایط کشور برای اجرای کارها باید هم افزایی و مشارکت اتفاق بیفتد چراکه اعتبارات محدود است و ما به دنبال نتایج اثربخش و اقدامات ماندگار هستیم که قرارگاه محله اسلامی می تواند در این راستا موثر واقع شود.

معاون سیاسی استاندار مرکزی گفت: ساختار قرارگاه محله اسلامی بسیار خوب تهیه شده و قطعا با فعالیت جدی این قرارگاه می توانیم شاهد اقدامات بسیار خوبی باشیم.

وی ادامه داد: استانداری مرکزی از طرح محله اسلامی حمایت می کند و به نفع همه دستگاه های اجرایی و متولی است که از ظرفیت این قرارگاه به خوبی استفاده کنند.

معاون سیاسی استاندار مرکزی بیان کرد: در خصوص کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا با طرح شهید سلیمانی که به شکل محله محور بود شاهد موفقیت های زیادی بودیم و امروز اگر می خواهیم در حوزه آسیب های اجتماعی موفق عمل کنیم باید کارها محله محوری متمرکز شوند.

اکرمی گفت: اگر دستگاه های متولی با قرارگاه محله اسلامی مشارکت جدی داشته باشند و فعالیت های خود را در زیرمجموعه این قرارگاه تعریف کنند قطعا در انتهای سال شاهد اقدامات خوبی خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره تولیدات رسانه ای در حوزه آسیب های اجتماعی و رزمایش آسیب های اجتماعی با حضور دستگاه های متولی اقدامی خوب است که باید اجرا شوند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar