سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۴۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۰- ۱۳: ۱۹
شاهرود_رئیس سازمان زندان‌های کشور در دومین روز از ماه مبارک رمضان با حضور در زندان شاهرود در کنار مددجویان این زندان افطار کرد.
افطاری رئیس سازمان زندان‌های کشور در کنار سفره مددجویان شاهرودی/پیگیری مشکلات زندانیانبه گزارش خبرگزاری بسیج؛ محمدمهدی حاج محمدی در دومین روز از ماه مبارک رمضان در سفر به استان سمنان، در زندان شاهرود حضور یافت و پس از اقامه نماز جماعت، روزه خود در کنار سفره مددجویان افطار کرد.
رئیس سازمان زندان‌ها در این بازدید چهار ساعته که با همراهی امید کهربایی مدیرکل زندان‌های استان سمنان صورت گرفت، پس از افطار تا پاسی از شب در بخش‌های مختلف زندان شاهرود حضور یافت و ضمن بررسی وضعیت زندانیان با تعداد زیادی از آنان دیدار و گفتگو کرد.
حاج محمدی همچنین در دیدار با مددجویان، در خصوص وضعیت حبس آنان، بهره‌گیری از فرصت معنوی ماه مبارک رمضان، رعایت پروتکل‌های بهداشتی و اهمیت اشتغال در زندان با آنان به صورت چهره به چهره به گفتگو پرداخت.
وی در این بازدید خطاب به مدیرکل زندان‎‌های استان سمنان، با اشاره لزوم توجه به زندانیان بیمار و آسیب پذیر گفت: لازم است مسئولان و مددکاران زندان‌ها، نسبت به شناسایی زندانیان بیمار، ناتوان و آن دسته از مددجویانی که بیرون از زندان بستگانی را برای پیگیری امور قضایی خود یا امکان رد مال ندارند، اقدام ویژه به عمل آورده و مشکلات آنان را مورد پیگیری ویژه قرار دهند وبه آن‌ها کمک کنند.
رئیس سازمان زندان‌ها همچنین با بیان اینکه حل مسائل خانواده‌های زندانیان بی بضاعت و در معرض آسیب از اولویت‌های اصلی سازمان است، ابراز کرد: می‌بایست با شناسایی این خانواده‌ها و سرکشی مستمر از آنها، مشکلات آنان را در حد توان برطرف ساخته و آنان را از بروز آسیب‌های بیشتر دور نگاه داریم.
حاج محمدی در بخش دیگری از سخنان خود، خواستار توجه بیشتر مراجع قضایی به زندانیان در جهت تسریع در رسیدگی مشکلات قضایی آنان شد و گفت: لازم است مسئولان زندان‌ها با پیگیری و تعامل با مراجع قضایی، افزایش همکاری‌ها و حضور هرچه بیشتر قضات و مقامات قضایی در زندان‌ها را خواستار شوند.
رئیس سازمان زندان‌ها همچنین در بازدید از سوله در حال ساخت اشتغال مددجویان، خواستار تسریع در تکمیل این ساختمان شد و راه‌اندازی آن را در جهت توسعه اشتغال مولد زندانیان شاهرود ضروری دانست.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: