سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۵۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰- ۴۹: ۰۸
با حضور مسئول مرکز فضای مجازی سپاه استان قم برگزار شد
نشست هیئت اندیشه ورز فضای مجازی حوزه مقاومت بسیج شهید بهشتی (ره) با حضور مسئول محترم فضای مجازی سپاه علی ابن ابی الطالب (ع) استان قم و جمعی از فعالین فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، اولین جلسه هیئت اندیشه ورز فضای مجازی حوزه شهید بهشتی (ره) با حضور عبدالمجید تناور مسئول مرکز فضای مجازی سپاه استان قم، مسئولین فضای مجازی ناحیه بسیج شهرستان، مسئول مرکز تولید نشر دیجیتال انقلاب اسلامی استان، فرمانده حوزه و جمعی از فعالین فضای مجازی حوزه شهید بهشتی برگزار شد.
 
 تناور مسئول مرکز فضای مجازی سپاه امام علی ابن ابیطالب (ع) استان قم به بیان موضوعاتی در خصوص  اهمیت فضای مجازی از دیدگاه مقام معظم رهبری پرداخت و فکر را نیاز اصلی ورود به فضای مجازی و به تعبیر رهبری وجود هیئت اندیشه ورز دانست که باعث تاثیر گذاری بیشتر در فضای مجازی میشود.
 
وی  یاد آور شد که باید ظرفیت‌های موجود در منطقه را شناسایی و با فکر به تولید موثر و با کیفیت بپردازیم که نیازمند افراد توانمند، امکانات، مهارت، علم موضوع و تجهیزات مربوطه است.

  محسن پژونتن فرمانده حوزه شهید بهشتی (ره) نیز در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت فضای مجازی ، بر همکاری همه جانبه جهت تاثیر گذاری بیشتر و استفاده موثر از ظرفیت‌های منطقه حوزه شهید بهشتی تاکید کرد.
 
انتهای پیام/خلیلی

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: