سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۹۲۵۶
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۱۶: ۱۴
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی :
چشمی اظهار داشت: در مرحله جدید این طرح و تا کنترل کامل کرونا در کشور، بسیج به دستور مقام معظم رهبری در کنار وزارت بهداشت به عنوان متولی کنترل کرونا با تمام قوا درمیدان خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج دکتر مسلم چشمی مسئول بسیج جامعه پزشکی که امروز سه شنبه میهمان برنامه طبیب از شبکه سه سیما بود گفت: از ابتدای شیوع کرونا موضوع ضدعفونی محلات، تامین ماسک و مواد ضد عفونی را شروع کردیم و بسیجیان خودجوش وارد میدان شدند در حالی که هنوز هیچ تفاهم نامه‌ای با وزارت بهداشت نداشتیم.

چشمی افزود: راهبرد بسیج در طرح شهید سلیمانی قطع زنجیره کرونا بوده است و این طرح با شدت بیشتری و با نیم نگاهی به درمان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در طرح غربالگری ملی به عنوان طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت تفاهم نامه امضا کردیم و از اول اجرای طرح تا کنون ۸۵ درصد مردم غربالگری شده اند. در گام دوم طرح شهید سلیمانی را ارائه کردیم که کمیته مراقبتی، کمیته حمایتی و کمیته نظارتی دارد. بسیج تا کنترل کامل کرونا در میدان خواهد بود

مسئول بسیج جامعه پزشکی اظهار داشت: در تعطیلات دو هفته‌ای نوروز طرح تشدید مراقبت‌ها به اجرا درآمد که متاسفانه کسانی که باید در حوزه نظارت کار کنند، کمک نکردند و آنطور که می‌خواستیم انجام نشد. در این مرحله اقدامات سلبی خوبی انجام نشد و کارهای ایجابی تحت تاثیر قرار گرفت.

چشمی خاطرنشان کرد: در مرحله نخست اجرای طرح شهید سلیمانی تاکید بر اقدامات ایجابی و آگاهی رسانی و در مرحله تشدید اجرای طرح همراه با موارد سلبی بود که این مورد در وزارت کشور متمرکز است. 

وی گفت: در گام جدید طرح شهید سلیمانی را بازنگری کردیم و اقشار مختلف بسیج از جمله اصناف فعالیت بیشتری در آن دارند تا به وزارت بهداشت کمک ‌کنیم. 

وی اظهار داشت: در مرحله جدید این طرح و تا کنترل کامل کرونا در کشور بسیج  کما فی السابق به دستور مقام معظم رهبری در کنار وزارت بهداشت به عنوان متولی کنترل کرونا با تمام قوا درمیدان خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar