سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۳۹۶۲۷
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۲۲: ۱۹
باهمت بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید سهراب محبعلی حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی ناحیه سپاه هندیجان در ماه رمضان و شب قدر بیش از ۲۳۰پرس غذای گرم پخت ودر میان خانواده های نیازمند هندیجان توزیع شدند .

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان ، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید سهراب محبعلی حوزه مقاومت بسیج شهید بهرام مزارعی ناحیه سپاه هندیجان اقدام به پخت ۲۳۰پرس غذای گرم برای محرومان هندیجان نمود که اینگونه خدمات جهادی توسط بسیجیان این پایگاه در منطقه هندیجان جنوبی ادامه دارد.

 گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج شهید سهراب محبعلی در اکثر برنانه های جهادی همانند سایر گروه های جهادی پای کار هست و خدمات ارزشمندی برای کمک به محرومین شهرستان هندیجان دارند.

در ادامه گزارش خبری، بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید سهراب محبعلی برای تست کرونا با بر نامه ریزی در کنار دیگر نیروهای بسیجی پای کار هستند و تاکنون اقدامات خوبی از خودشان نشان دادند که جای تقدیر دارد.

 

در شب های قدر پایگاه مقاومت بسیج شهید سهراب محبعلی بارعایت پروتکل بهداشتی برنانه نشست تواصی ، زیارت عاشورا ودیگر مراسمات فرهنگی را اجرا نمودند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar