سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۱۱۷۲
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰- ۳۵: ۲۱
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان خبرداد:
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان در نشست مسئولین تعلیم و تربیت پایگاه های تابعه حوزه مقاومت بسیج قمربنی هاشم(ع)،گفت: حلقه های صالحین دارای ظرفیت خوبی برای جذب جوانان به مساجد و پایگاه های بسیج است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در ناحیه مقاومت بسیج آبادان ، جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان،اظهار کرد:جریانات انقلابی که شبکه صالحین نیز جزئی از آن است در اتفاقات گذشته باعملکرد عالی خود نشان دادند که دارای تونایی مدیریت جریانات اجتماعی هستند.

وی افزود: درزمینه مبارزه با کرونا عموم بسیجیان در ابعاد مختلف حضور داشتنداما مدیریت این جریان در حوزه بسیج قمربنی هاشم(ع) باسرگروهای حلقه های صالحین و متربیان بود.

جانشین فرمانده مقاومت بسیج آبادان باتاکید براینکه بسیجی باید ازاین ظرفیت بهترین استفاده را برد،خاطر نشان کرد:نه تنها درحوزه مبارزه با کرونا که پس از آن نیز در مسائل اجتماعی و اقتصادی باید با استفاده درست ازاین ظرفیت، آن را مدیریت کنیم.

وی با بیان اینکه صالحین باید در عرصه مدیریت و تبین رویکرد مدیریتی ورود کند،یادآورشد:شاخصه های تربیتی مدیریت باید مدنظر سرگروها درحلقات صالحین باشد.

سرگرد هجریان خواستار توجه به مشکلات پسا کرونا شد و گفت:نیازمند برنامه ریزی دقیق برای ایام پس از پایان کرونا هستیم ولذا صالحین میتواند با عزم جدی در این حوزه ورود کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar