سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۴۶۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰- ۲۶: ۱۰
مسئول سیاسی سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا :
امیرینژاد مسئول سیاسی سپاه امام حسین (ع) :انتخابات تزریق خون تازه در کالبد نظام جمهوری اسلامی است و حضور مردم پای صندوق های رأی فرصت بسیار مناسبی برای تجدید قوای نظام است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین ، مرتضی امیری نژاد مسئول سیاسی سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا در نهضت روشنگری بسیج اصناف شهرستان، به اهمیت انتخابات ایران از نگاه غربی ها اشاره کرد و گفت: انتخابات ایران از اهمیت زیادی برای غربی ها برخوردار است؛ زیرا جمهوری اسلامی ایران، یک نظام سیاسی متمایز از نظام های سیاسی دنیا است، به این معنا که مشروعیت سیاسی و مقبولیت خود را بر مبنای دین و رأی مردم تعریف کرده است و اساساً مبنا قرار دادن رأی و نظر مردم را یک امر دینی می داند و به این ترتیب میان حقوق الهی و مردمی حاکمیت پیوند ایجاد کرده است.
وی افزود: گفتمان مسئولین انقلاب، باید در امتداد گفتمان رهبری باشد. اگر رئیس جمهور گفتمانش ولایی باشد و به دنبال پیاده سازی سیاست های کلی نظام باشد، به سرعت مشکلات حل می شود. بسیاری از مشکلات موجود در این سال ها به این دلیل است که بعضاً روسای جمهور، گفتمانی در عرض ولایت داشته اند و به نوعی به حاکمیت دوگانه به شکل عملی دامن زده اند.
امیری نژاد انتخابات را فرصت بسیار مناسبی برای تجدید قوای نظام دانست و گفت: انتخابات در حقیقت تزریق خون تازه در کالبد نظام جمهوری اسلامی است و حضور مردم پای صندوق های رأی فرصت بسیار مناسبی برای تجدید قوای نظام است.
مسئول سپاه ناحیه امام حسین(ع) به دو رکن اساسی برای تحقق انتخابات تراز انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: مشارکت پرشور با حضور اکثریت ملت ایران در پای صندوق های رأی و دیگری، به قدرت رسیدن نامزد شایسته و اصلح، دو رکن اساسی برای تحقق انتخابات در تراز انقلاب اسلامی است و انتخابات مطلوب با تحقق هر دوی اینها معنا می یابد.
امیری نژاد در پایان افزود: جمهوری اسلامی ایران، نظامی مردم سالار است که در آن مردم رکن اصلی تشکیل حکومت به حساب می آیند. این نظام با حضور مردم در صحنه اداره کشور هویت می یابد و نظام اسلامی به هر انتخاباتی به عنوان فرصتی برای تقویت ارکان نظام مردم سالاری دینی نگاه کرده و خواهان آن است که انتخابات به شایسته ترین حالت برگزار شود.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar