سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۷۹۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۰- ۱۴: ۱۰
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام:
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام گفت: اندیشه امام خمینی(ره) باعث پیروزی جبهه مقاومت شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از ایلام، سردار جمال شاکرمی در جمع مردم چرداول به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد گفت: امام در مقابل دشمنان ایستاد و انقلابی را به وجود آورد که همه ملت های دنیا را تحت تاثیر خود قرار داد.

وی افزود: امام خمینی(ره) در مقابل همه دشمنان در موقف گاههای مختلف ایستاد و و شهدای زیادی تقدیم آرمان های انقلاب شد به همین دلیل انقلاب اسلامی مستندی از عاشورا است.

شاکرمی در ادامه گفت: امام نمی ترسید و برای رضای خدا حضور پیدا می کرد و به همین دلیل شاگردانی را تربیت کرد که دنیا را تحت تاثیر قرار دادند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) خاطر نشان کرد: هزاران جوان تحت تأثیر نام امام مردانه در مقابل دشمن از گذشته تاکنون ایستادگی کردند.

وی با اشاره به اقدامات سپاه از دفاع مقدس تاکنون گفت: سپاه معجزه امام خمینی(ره) است که دشمن را به کیلومترها دورتر عقب رانده و جبهه مقاومت تحت تأثیر نام امام دشمن را به عقب رانده و شراره های موشک بر سر رژیم صهیونیستی ریخته است.

شاکرمی یادآور شد: تحت تأثیر نام امام انتفاضه سنگ به موشک تبدیل شده و رژیم صهیونیستی در هیچ جایی امنیت ندارد.

وی با اشاره به سیره امام خمینی(ره) گفت: همه کارهای امام برای رضا خدا بود و فرماندهانی را پرورش داد که امروز شگفتی ساز شدند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) با اشاره به اهمیت انتخابات گفت: انتخابات یک روز نیست بلکه عاشورای دیگر و قرار گرفتن کفر در برابر اسلام بوده و صرفا انتخاب یک نفر نیست بلکه ادامه دهنده راه امام و شهدا است.

وی در ادامه گفت: کسانی که در خدمت به مردم ناکارامد هستند نباید دوباره سر کار بیایند.

شاکرمی یادآور شد: انتخابات پر شور و قوی به مثابه جهاد در راه خدا است و همه امروز در قبال آن وظیفه داریم.

وی عنوان کرد: راه روشنی امام خمینی(ره) در مقابل ما قرار داده و امروز باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که ما را به قله های پیشرفت و عزت برساند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) تصریح کرد: انتخابات یک جریان مقدس است که سرنوشت ما را تعیین می کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar