سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۱۱۷
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰- ۰۹: ۲۰
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز:
رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز در خصوص احتمال متفاوت بودن واکسن‌های دریافتی در مرحله اول و دوم، گفت: تزریق دوز دوم واکسن بر اساس موجودی واکسن کرونا و دستورالعمل‌ها انجام خواهد شد.
دکتر مهران احمدی‌بلوطکی در گفت‌وگو با بسیج، اظهار کرد: چند روزی است که تقریبا موجودی واکسن کرونا تمام شده است بنابراین برای واکسیناسیون گروه‌های هدف، منتظر محموله جدید واکسن وارداتی و داخلی هستیم.

وی افزود: به محض اینکه محموله واکسن به دست ما برسد، ادامه واکسیناسیون گروه‌های هدف انجام خواهد شد؛ احتمال می‌رود یک هفته تا ۱۰ روز آینده واکسن به ما تحویل داده شود.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز با اشاره به فاصله افتاده بین زمان دریافت دوز دوم به دلیل نبود واکسن گفت: تاخیر یک تا دو هفته‌ای در دریافت دوز دوم واکسن کرونا، مشکلی ایجاد نمی‌کند و پس از گذشت این مدت نیز ایمنی لازم ایجاد خواهد شد.

وی افزود: نوبت دوز دوم افرادی که واکسن آسترازنکا تزریق کردند، ۱۲ هفته بعد است که فعلا مشکل خاصی برای این افراد وجود ندارد. برای تزریق دوز دوم افرادی که واکسن اسپوتنیک دریافت کرده‌اند نیز مشکل خاصی وجود ندارد و محموله جدید واکسن اسپوتنیک در حال وارد شدن به کشور است.

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز گفت: افرادی که در نوبت اول، واکسن سینوفارم دریافت کرده‌اند و اکنون نوبت دوز دوم آن‌ها فرا رسیده است، در خصوص تاخیر چند روزه نگرانی نداشته باشند و امیدواریم در یک هفته تا ۱۰ روز آینده دوز دوم را دریافت کنند.

احمدی‌بلوطکی در خصوص احتمال متفاوت بودن واکسن‌های دریافتی در مرحله اول و دوم، بیان کرد: تزریق دوز دوم واکسن کرونا بر اساس موجودی واکسن و دستورالعمل‌ها انجام خواهد شد.

انتهای پیام
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar