با نزدیک شدن به انتخابات آیین افتتاحیه ستاد های انتخاباتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان سرخه برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۴۹۳۱۳
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۲

به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه؛ همزمان با نزدیک شدن به انتخابات 1400 و اهمیت حضور حداکثری در صحنه انتخابات؛ آیین افتتاحیه ستاد های انتخاباتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهرستان سرخه با حضور حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر امام جمعه سرخه، سرگرد مهدی ادهم فرمانده سپاه ناحیه، خانواده های معظم شهدا، ایثارگران، مسولین شهرستانی و آحاد مردم انقلابی سرخه در خیابان های شهر به همت سپاه ناحیه شهرستان سرخه برگزار شد.

سرگرد محمدمهدی ادهم فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه در این جمع با اشاره به اینکه انتخابات پرشور و مشارکت بالای مردم، آینده کشور را تضمین خواهد کرد، اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، علاج دردهای مزمن کشور در پرشور برگزارشدن انتخاب، حضور و مشارکت عموم مردم و انتخاب اصلح و مناسب در انتخابات ریاست جمهوری است.

وی تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات که مظهر تعیین سرنوشت کشور توسط خود آنان است، موجب اقتدار هر چه بیشتر کشور می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان سرخه افزود: ملت ایران همواره با حضوری آگاهانه در عرصه انتخابات موجب شگفتی جهانیان شده‌اند؛ حضور گسترده در انتخابات پیش رو ضمن افزایش اقتدار ایران، به معنای خنثی سازی تمامی توطئه‌های دشمن است که می‌کوشند تا با ایجاد ناامیدی در جامعه مشارکت مردم را در پای صندوق‌های رأی پایین آورند.

ادهم در ادامه اضافه کرد: هم اکنون باید تمام ظرفیت‌های جامعه هم چون رسانه‌ها، گروه‌های سیاسی، روحانیت و بسیاری دیگر از اقشار جامعه برای مردم از اهمیت انتخابات و حضور حداکثری صحبت کنند تا بار دیگر همانند گذشته شاهد حماسه‌ای در ایران اسلامی باشیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین فاطمی بصیر امام جمعه سرخه با اشاره به اهمیت حضور حداکثری در انتخابات اظهار کرد: مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری، پشتیبانی از انقلاب اسلامی است و این افزایش مشارکت سبب ناامیدی دشمنان خواهد شد.

وی افزود: دشمنان انقلاب تبلیغ می‌کنند که مردم از نظام فاصله گرفتند و اگر حضور مردم گسترده و مشارکت در حد بالا باشد قطعا آنها دچار خفقان و سکوت می‌شوند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار