سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۴۹۹
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰- ۱۷: ۲۰
»
شاهرود_استاد دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: حضور مردم در پای صندوق رای نشان از پویایی و نشاط جامعه و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در جهان است.
به گزارش خبرنگار بسیج، مهدی قزوینی در نشست بصیرتی روشنگری گفتمان انقلاب اسلامی ایران در پایگاه ثامن الاىمه حوزه بسیج ادارات الحدید در مراکز آموزش فنی وحرفه‌ای شاهرود در سخنانی با اشاره به تقابل حق و باطل از ابتدای تاریخ بشریت تاکنون اظهار کرد: این تقابل همیشه بین خوبی و بدی، خیر و شر و پلیدی و پاکی بوده است.
وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی نیز در قرن بیستم طلوع خورشید حق و حقیقت در مقابل جهل و باطل بود، افزود: تلاش دشمنان در عمر ۴۲ ساله انقلاب محو این خورشید عدالت گستر بوده است.
این استاد دانشگاه با تاکید بر اینکه امام راحل تاریخ بشریت را دگرگون کرد، گفت: امام با رهبری داعیه خود قدرتی نوظهور را در جهان بنیان نهاد که امروز پایه‌های ظلم و جور و استبداد را به لرزه درآورده و در حال نابودی آن است.
وی با اشاره به انتخابات پیش رو، اظهار کرد: انتخابات که تبلور مردم سالاری دینی است برآمده از گفتمان انقلاب اسلامی است و این الگویی در مقابل دیدگان جهانیان است.
قزوینی با اشاره به اهمیت انتخابات پیش رو گفت: امروز امپراطوری رسانه‌ای و روانی دشمنان تلاش دارند با ایجاد یأس و ناامیدی در بین مردم مردم سالاری دینی را کمرنگ کنند و از این طریق گفتمان انقلاب اسلامی را کم اثر کنند.
وی ادامه داد: حضور مردم در پای صندوق رای نشان از پویایی و نشاط جامعه و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی در جهان است و باید در این راستا همه تلاش کنیم تا مشارکت حداکثری محقق شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar