سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۵۸۵
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰- ۳۵: ۰۸
یک بانوی تحصیل کرده خانه دار بندرعباسی:
یک بانوی تحصیل کرده خانه دار بندرعباسی گفت :رسالت زن انقلابی در بنیان خانواده بسیار سنگین و مهم است.

باتوجه به مشکلات اقتصادی و معیشتی حاکم بر جامعه که بخش مهمی از آن ناشی از تحریم‌های ظالمانه آمریکا، شیوع کرونا و نیز نبود زیرساخت‌های مهم و کافی برای جهش اقتصادی است، زنان می‎ توانند با آگاه سازی خانواده‌ها نسبت به اثربخشی حضور حداکثری در انتخابات، آن‌ها را برای مشارکت در انتخابات تشویق و ترغیب کنند تا به تغییر این شرایط کمک شود.

یک بانوی تحصیل کرده خانه دار بندرعباسی با اشاره به اینکه زنان نیمی از جامعه رای دهندگان را تشکیل می‌دهند، می‌گوید: رسالت زنان انقلابی در بنیان خانواده بسیار سنگین و مهم است و می‌توانند با حضور خود در انتخابات، زمینه و بستر حضور پرشور اعضای خانواده و حتی سایر اقوام و آشنایان را فراهم کنند.

ملیحه مرادی به خبرنگار بسیج بیان داشت: زنان به دلیل نقش و جایگاه اثرگذاری که در خانواده به عنوان یک زن و مادر در بین سایر اعضای خانواده دارند، از مهره‌های اثربخش برای اقناع دیگران برای حضور در انتخابات در راستای تحقق برنامه مشارکت حداکثری دارند و باید از این موقعیت خود برای اجرایی شدن این برنامه استفاده کنند.

وی تاکید کرد: بانوان بایستی به سرنوشت خود و کشور حساس بوده و با مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، زمینه شکست دشمنان و پیروزی ملت ایران را فراهم سازند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar