سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۴۹۸۹۰
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۰- ۳۲: ۰۹
فرمانده سپاه شوشتر خبرداد:
فرمانده سپاه شوشتر خبراز اعزام اکیپ پزشکی به مناطق محروم بخش مدرس در قالب طرح شهید سلیمانی داد
به همت بسیج جامعه پزشکی وحوزه مقاومت چهارروستایی امام جعفرصادق (ع) وگروه‌های جهادی این بخش به مناطق محروم وروستا‌های بخش مدرس شوشتر اعزام شدند.
سرهنگ پاسدار حسین نیسی زاده فرمانده سپاه شوشتر در گفتگوباخبرگزاری بسیج نیوز ضمن تقدیر وتشکر از تلاش‌ها وپشتکار گروه‌های جهادی وپزشکان عزیز وانقلابی شوشتر به بیان اهداف این برنامه پرداختند.
ایشان گفتند باتوجه به این که بخش مدرس شوشتر از بخش‌های محروم واز لحاظ جاده وزیرساخت در وضعیت خوبی قرارندارد وروستاه‌های دراین بخش وجود دارد که دسترسی به پزشک وخدمات پزشکی به سختی برای آن‌ها میسر میشود واز این رو با رایزنی‌ها وهمت گروه‌های جهادی وبسیجیان حوزه ۴ روستایی وبسیج جامعه پزشکی شهرستان این فرصت برای اعزام اکیپ پزشکی به مناطق وروستا‌های محروم فراهم شدتا بتوانند از خدمات وویزیت‌های رایگان پزشکان استفاده نمایند.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شوشترافزودند:
اکیپ‌های پزشکی اعزام کننده شامل:پزشک ماما وعمومی، داندان پزشک ومتخصص داخلی بوده که درقالب طرح شهید سلیمانی درمرحله پنجم به ایفای نقش جهادی مقابله با محرومیت به خوبی جامعه عمل بپوشانند.
سرهنگ نیسی بیان کردند:این گروه پزشکی بهمراه خودمقادیر زیادی دارو واقلام پزشکی جهت ارائه به مردم عزیز وشریف بخش مدرس را بین بیماران توزیع کردند.
ایشان درپایان از زحمات همه دست اندرکاران، گروه‌های جهادی بخش مدرس، فرمانده حوزه مقاومت، دانشکده علوم پزشکی، بسیج جامعه پزشکی وپزشکان عزیز تقدیر وتشکر کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar