سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۰۲۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۰- ۳۹: ۰۹
به همت بسیج ادارات شهرستان دامغان جلسه بصیرت سیاسی کارکنان شبکه بهداشت و درمان دامغان در محل این اداره و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان؛به همت بسیج ادارات شهرستان دامغان جلسه بصیرت سیاسی کارکنان شبکه بهداشت و درمان دامغان در محل این اداره و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار شد.

دکتر محمود قاسمی کارشناس ارشد مسائل سیاسی با اشاره به اهمیت بحث انتخابات گفت: به چه چیزی باید اعتماد کرد؟ آیا آنچه دشمن می گوید و یا برعکس آن صحیح است؟ مطمئنا دشمن خوبی ما را نمی خواهد. شما خود را جای سردار سلیمانی بگذارید، اگر سردار دلها در قبد حیات بود به چه کسی رای می داد؟ به انقلابی ها رای و یا غیر انقلابی ها؟

ایشان با اشاره به ملاک ها و شاخص های انتخاب فرد اصلح گفت: برای تشخیص شاخص های مثبت می توان همانند مثال لقمان، شاخص های منفی را نام برد و نتیجه گیری کرد. از جمله شاخص های یک فرد غیر انقلابی این است که به مردم توهین می کند، تا زمانی که به آنها نیاز دارد از آنها استفاده و بعد از آن دیگر کاری به آنها ندارد. یکی دیگر از شاخص های فرد غیر انقلابی این است که در برابر غیر خودی مهربان و خوشرو است و در برابر خودی سخت گیر و عبوس و این خلاف آیه قرآن است. شاخص بعدی فرد غیر انقلابی این است که به حرف رهبری گزینشی گوش می دهد. آن سخنانی که به نفع او است گوش می دهد و آن سخنانی که به نفع او نیست گوش نمیدهد. با توجه به این ملاک ها می توان افراد غیر انقلابی را تمیز داده و به شناخت افراد انقلابی برسیم که این یک روش است.

ایشان در ادامه با اشاره به اهمیت بحث انتخابات اظهار امیدواری کرد که با مشارکت خوب مردم امید های دشمنان به نا امیدی تبدیل شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar