سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۳۵۱۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۰- ۰۲: ۱۵
عضو هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان قزوین:
عضو هییت بازرسی ستاد انتخابات استان قزوین در استانداری اعلام کرد؛ ۱۰صندوق سیار برای اخذ رای در شهرک های صنعتی و صنایع و معادن فعال هستند.

 

به گزارش خبر نگار بسیج، حمیدر ضا خانپور عضو هیئت بازرسی انتخابات استان قزوین با اشاره به حضور کارگران و کارکنان صنایع و معادن گفت:نشست ها در شهرک ها و نواحی مختلف طرح و برنامه ها بررسی شد، در حال نظارت بر شهرستانهای مختلف و قزوین هستیم، مردم، کارگران و سرمایه گذاران واحد های صنعتی با بصیرت تمام در صحنه حضور یافتند که در تاریخ انقلابه مواره مردم و جامعه کارگر و صنعت پیشتاز حل بحرانها بوده اند.

وی تصریح کرد: کشور در مرحله حساسی قرار دارد همه در برابر هم مسئول و پاسخگو هستیم. با چهار خودرو ساز بزرگ برای سرمایه گذاری در قزوین صحبت شده است و اگر طرح با سرعت بیشتری پیگیری و اجرا شود بیش از ۲۰هزار نفر شغل ایجاد خواهد شد و یک تحرک خوبی در رفع معضل بیکاری ایجاد می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: بیش از ۱۰ صندوق سیار در شهرک های صنعتی و صنایع فعال هستند تا دسترسی کارگران صنایع و معادن به صندوق رای فراهم شود..مردم در همه شرایط با به کار گیری پشتوانه اعتقادبی و ایمانی خویش به حق سرنوشت خویش پایبند هستند و در گتم بعدی مسئولان نظام هستند که با عملگرایی و رفع معضلات و مشکلات زمینه آسایش و رفاه را فراهم کنند.

 

انتظار داریم در دولت آینده رییس جمهوری سرکار بیاید که حامی کارگران و صنعتگران و سرمایه گذاران تولید کننده باشد.در آینده نزدیک استان قزوین جز کسانی خواهد بود که مشکل بیکاری نخواهند داشت.

ما بتوانیم معضل نیروی متخصص را برای واحد های صنعتی نداشته باشیم اگر طرح مورد نظر شکل بگیرد بیش از ۲۰هزار نفر شاغل خواهند شد و اقتصاد مقاومای، دولت و مجلس با هماهنگی در کنار هم برای پیشرفت استان تلاش می کنند، صندوق سیار برای شهرک های صنعتی در نظر گرفته شده تا افرادی که دسترسی ندارند بتوانند رای خود را به صندوق بیندازند.

حدود ۱۰ شعبه سیار در نواحی شهرک ها و صنعتی در اخذ رای کمک می کنند و هماهنگی هایی با فرماندار صورت گرفته تا بتوانیم دسترسی کارگران و نواحی دور افتاده را تسریع بخشیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar