سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۶۹۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۰- ۰۱: ۱۲
جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین صنعت گچساران با حضور معاونت تعلیم و تربیت سپاه ناحیه گچساران و دو نفر از صاحبان کارخانه ها و اعضای هیئت در فضای باز در جاده سلامت شرکت نفت برگزار شد.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، جلسه هیئت اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین صنعت گچساران با حضور معاونت تعلیم و تربیت سپاه ناحیه گچساران و دو نفر از صاحبان کارخانه ها و اعضای هیئت در فضای باز در جاده سلامت شرکت نفت در خصوص موارد زیر تشکیل گردید:

۱_آموزش و نحوه تربیت فرزندان و جوانان و راه های کاهش تعارضات بین اولیا و فرزندان

۲_معرفی و شناخت اعضا و توانایی های آنان در خصوص اجرای برنامه های بسیج مهندسین صنعت وکارگاه ها                  

۳_ با توجه به حضور آقای سید عبدل افضلی معاون امور ورزش شرکت بهره برداری شرکت نفت وگاز گچساران و استفاده از این ظرفیت در بهبود و کیفی سازی اردوهای ورزشی و علمی و ....کانون بسیج مهندسین،  مقرر گردید که ضمن شناسایی و علاقه مندی اعضا گروه های ورزشی سازمان دهی شوند                 

۴_مقرر گردید یک کلاس آموزش و حفظ قران برای فرزندان اعضای کانون توسط خانم مهندس نامی مربی و حافظ ۱۹ جز، قران  پیگیری و تشکیل گردد.          

۵_ در پایان آقای سید یدالله افضلی ضمن  تشکر از حضور عزیزان تشکر و خواستار جدی مصوبات و برنامه جلسه بعدی را یکماه بعد اعلام نمود.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: