سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۸۲۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰- ۱۲: ۱۴
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان:
زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت:طرح هادی 50 روستای استان در سال جاری تهیه و بازنگری می شود.
رضا خواجه‌ای در گفت وگو با خبرنگار بسیج زنجان، با بیان اینکه در سال گذشته طرح هادی روستایی در ۱۰۵ روستای استان از اعتبارات ملی، استانی و دهیاری تهیه و بازنگری شد، اظهار کرد: در طول یک سال گذشته نیز طرح هادی برای ۱۱۸ روستای استان بازنگری و تهیه شده است.
 
طرح هادی 50 روستای استان در سال جاری  تهیه و بازنگری می شود

وی با بیان اینکه تهیه طرح هادی و بازنگری آن، ظرفیت‌های توسعه‌ای و مزیت‌های سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهند و اینکه چه نوع کاربری‌ها و فضا‌هایی بایستی در افق‌های بلندمدت روستا در نظر گرفته شود، افزود: پس از ده سال با توجه به اینکه مهاجرت به روستا‌های حاشیه و حریم شهر‌های بزرگ زیاد است نیاز به تجدید نظر طرح‌هاست که بازنگری انجام می‌شود

وی با اشاره به اینکه در سال جاری پیش بینی می‌شود طرح هادی ۵۰ روستای استان تهیه و مورد بازنگری قرار گیرد، خاطر نشان کرد: با توجه به جمعیت روستایی، یک نظام برنامه‌ریزی تحت عنوان طرح هادی روستایی برای وضعیت کاربری‌ها، توسعه روستا و مشخص شدن محدودیت روستا‌ها تعریف می‌شود.

مدیرکل بنیاد مسکن استان تصریح کرد: در بسیاری از روستا‌های پرجمعیت در پایان افق ده ساله طرح‌های هادی روستایی و به دنبال تحولات جمعیتی و تغییر شرایط مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و کالبدی روستاها، طرح‌های تهیه شده نیازمند بازنگری و به هنگام‌سازی می‌باشند، تا نیاز‌های جدید برای توسعه روستا شناسایی و برنامه ریزی لازم براساس نیاز‌های جدید انجام شود.

خواجه‌ای تاکید کرد: تلاش می‌شود جمعیت ساکن در مناطق روستایی حفظ شود و به تقاضا‌های جدید برای زمین و مسکن در این مناطق پاسخ مثبت داده شود از این رو موضوع بازنگری در طرح‌های هادی مطرح می‌شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar