سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۵۹۶۵۶
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰- ۱۰: ۲۲
رئیس دفتر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهرستان ری:
رئیس دفتر اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری شهرستان ری گفت: مجلس به دورازهرگونه شعاری ازطرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی حمایت کند.

به گزارش خبرنگارما این فعال با سابقه کارگری درتشریح مسایل ومشکلات دوقشرکارگری وبازنشستگان گفت: این دوقشرشریف درسالهای گذشته واکنون برای سربلندی نظام وشکوفایی اقتصاد کشور ازجان مایه گذاشته اند و اکنون انصاف نیست که درمشکلات وتنگناهای معیشتی رها شوند.

ترکاشوند؛ هزینه های کمرشکن بازنشستگان دردوران بازنشستگی را یادآورشد وگفت؛ وجدانا وانصافا کدام مسئول محترمی می تواند با ماهی ۴ میلیون تومان روی پایش بایستد!

او گفت: انقلاب کردیم که عدالت درزندگی امان جاری وساری شود؛ اکنون بی عدالتی ها کارگران وبازنشستگان را به اصل نظام ومسئولان بدبین کرده وسوال انان این است که چرا انقلاب کردیم؟

ترکاشوند؛ خطاب به نمایندگان مجلس گفت: طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی؛ ازمونی بزرگ برای ساکنان خانه ملت است تا حرف وعمل اشان یکی باشد وازاقشارآسیب پذیرو همچنین بازنشستگان حمایت کنند.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar