سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۱۲۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰- ۳۷: ۰۸
فرماندهی و مسئول عملیات سپاه ناحیه شهرستان دامغان از حوزه کوثر در دهه ولایت وامامت سرکشی کردند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان؛ سرکشی وبازدید سرهنگ محمد حسین تقی پور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان دامغان، مهدی خراسانی مسئول عملیات، معاونت بازرسی،آموزش،طرح وبرنامه ریزی،نیروی انسانی وآماد از حوزه کوثر دامغان در دهه ولایت وامامت انجام شد.

در این نشست فرمانده گردان وگروهان های گردان کوثر ارائه گزارشی از فعالیت ها،فراخوانی هاوبرنامه های ابتکاری گردان داشته ودر ادامه سرهنگ محمد حسین تقی پور در سخنانی باتقدیر از شورای حوزه کوثرو فعالیت های خالصانه بسیجیان گردان کوثر تصریح کرد: هویت بخشی به نیروهای گردان یک امر مهم وضروری می باشد که باتقویت توان رزمی بسیجیان این مهم میسر می شود.

تقی پور بیان کرد: با برگزاری تمام آموزش ها به صورت تخصصی می توان یک گردان تمام عیار در شهرستان داشته باشیم.

وی افزود: هویت بخشی،حفظ انسجام،ارائه مسئولیت به نیروهای گردان،نظم و تداوم آموزش ها وفراخوانی ها به صورت تئوری وعملی از مولفه های یک گردان قوی می باشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar