سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۱۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۴۰۰- ۵۳: ۱۰
بسیجیانِ افتخاری طرح شهید سلیمانی حوزه مقاومت بسیج مالک و حوزه مقاومت بسیج خواهران فاطمه الزهرا(س) بخش صیدون امروز با حضور در مرکز درمان بستر بخش صیدون کمک کار کادر درمان بودند.

این بسیجیان به نام‌های (۱- فرشاد فرهمند سر دسته ۲- کبری راهدار۳- زیور آذر بار ) ‌در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا و کمک به پرسنل زحمت‌کش بهداشت و درمان در مرکز درمان بستر بخش صیدون از افراد مشکوک به کرونا رپید تست گرفتند که از مجموع ۱۱ تست گرفته شده نتیجه ۲ تست مثبت اعلام شد.

فرشاد فرهمند‌مسئول برنامه‌ریزی بسیجیان طرح شهید سلیمانی حوزه مقاومت بسیج مالک اشتر بخش صیدون گفت: شناسایی بیماران از طریق شبکه محله‌ای، معرفی به مراکز جامع سلامت منتخب، تسهیل هدایت بیمار به درمانگاه، نقاهتگاه و بیمارستان مطابق فرایند تعریف شده دانشگاه می باشد

فرهمند افزود:همچنین پشتیبانی و حمایت از بیماران در دوره قرنطینه با رفع موانع معیشتی از جمله اهدای بسته‌های کمک معیشتی به خانواده بیماران، رفع موانع شغلی در زمینه اخذ و ارائه گواهی مرخصی استعلاجی معتبر و برطرف کردن مشکلات شخصی شامل خرید و انجام امور جاری زندگی فرد بیمار در صورت نیاز، با استفاده از ظرفیت جوانان بسیجی، مومن، امین و معتمد محل از جمله اهداف طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar