سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۳۶۱۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰- ۴۵: ۱۸
طی نامه ای که از طرف معاونت آموزشی وزارت عتف به دانشگاه خلیج فارس ارسال شده است، شورای گسترش آموزش عالی در جلسه 1400/04/06با ایجاد دو دانشکده جدید در دانشگاه خلیج فارس موافقت کرد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر،  

طی نامه ای که از طرف معاونت آموزشی وزارت عتف به دانشگاه خلیج فارس ارسال شده است، شورای گسترش آموزش عالی در جلسه 1400/04/06با ایجاد دو دانشکده جدید در دانشگاه خلیج فارس موافقت کرد.

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه خلیج فارس این دو دانشکده از مجموع سه دانشکده جدیدی است که در باز طراحی ساختار دانشکده ها پیشتر در خواست ایجاد آن در هیات امنا دانشگاه خلیج فارس مورخ 1398/07/15 مطرح و مورد موافقت قرار گرفته بود، و فعالیت خود را آغاز کرده بودند.

از دانشکده های یاد شده، یکی دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده با رشته های ریاضی و آمار از دانشکده علوم پایه و مهندسی کامپیوتر و برق از دانشکده مهندسی است. ودیگری، دانشکده علوم و فناوری نانو زیستی دریایی است، که رشته های آن عبارتند از: شیمی، فیزیک و ژئوفیزیک، علوم و فناوری زیستی و شیلات.

لازم به ذکر است ساختمان دانشکده مهندسی سیستم های هوشمند و علوم داده در اردیبهشت ماه سال جاری بصورت مجازی و باحضور ریاست محترم جمهوری به بهره برداری رسید.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar