رئیس مجلس گفت:با برگزاری جلسات کمیسیون ها مشخص شد حواشی کمترین تاثیر را بر نظر نمایندگان داشته است.
کد خبر: ۹۳۶۶۲۲۸
|
۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرگزاری بسیج، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (شنبه 30 مرداد) قوه مقننه و در نطق پیش از دستور خود، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن روز شهادت امام سجاد(ع) و همچنین قبولی عزاداری های ملت ایران ، گفت: از ذاکرین و خادمین هیئت های عزاداری که با رعایت پروتکل های بهداشتی این مراسمات را برگزار کردند تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه در روزهای پیش رو، روزهای حساس و مهمی را برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی داریم، ادامه داد:وزرای پیشنهادی در روزهای گذشته در جلسات کمیسیون ها حضور یافتند و برنامه ها و رویکردهای خود را اعلام کردند.

نماینده تهران در مجلس تصریح کرد: با برنامه ریزی های که در مجلس انجام شد سامانه ای برای اولین بار شکل گرفت تا وزرایپیشنهادی یکایک در کمیسیون ها حضور پیدا کنند و نمایندگان نیز به صورت چهره به چهره با وزرای پیشنهادی آشنا شوند.

رئیس مجلس با تاکید براینکه جلسات کمیسیون ها به صورت فشرده برگزار شد، عنوان کرد:270 نشست تخصصی در کمیسیون ها برگزار شد که در این جلسات نمایندگان شناخت خوبی از برنامه های وزرای پیشنهادی پیدا کردند و هم وزرای پیشنهادی نیز با فضای مجلس بیشتر آشنا شدند.

قالیباف اظهار داشت:با برگزاری جلسات کمیسیون ها مشخص شد حواشی کمترین تاثیر را بر نظر نمایندگان داشته است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار