سردار زهرایی در پی در گذشت مدیر جهادگر «سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی» پیام تسلیتی صادرکرد
کد خبر: ۹۳۷۲۳۲۰
|
۲۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۱:۲۴
اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان، همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می‌کنم.
 
سردار زهرایی مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور، در پی درگذشت مدیر جهادی"سرهنگ پاسدار کامران" هزارخانی پیام تسلیت صادرنمودند:

"بسمه تعالی"

"انا لله و انا الیه راجعون"

درگذشت برادر جهادگر، سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه نبی اکرم (ص) را به جامعه سپاه و بسیج، جهادگران و مردم شریف استان کرمانشاه تسلیت عرض می‌نمایم.

چندین سال مسئولیت ایشان در این نهاد انقلابی، تلاش و زحمات شبانه روزی، جهاد بی وقفه برای خدمت به مناطق محروم و روستایی استان کرمانشاه ازاقدامات شایسته و خدا پسندانه این مجاهد الهی بود.

یاد و خاطره مجاهدت‌ها و تلاش‌های خستگی ناپذیر ایشان را همیشه در قلب خود نگاه خواهم داشت.

اینجانب ضمن ابراز تاسف به مناسبت عروج آسمانی و از دست دادن این مدیر جهادی از خداوند منان برای خانواده، نزدیکان، همکاران و سایر بازماندگان ایشان صبر و اجر جزیل مسئلت و برای همکاران پر تلاش و صدیق آن مرحوم و جامعه جهادی استان کرمانشاه آرزوی توفیق و ادامه راه آن مجاهد خستگی ناپذیر را آرزو می‌کنم.

سرتیپ دوم پاسدارمحمد زهرایی

مسئول سازمان بسیج سازندگی کشور.
ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار