دلگان/ رزمنده بسیجی دلگانی گفت: جوانان منطقه دلگان اعم از پاسدار، بسیجی، طلاب و برخی هم در لباس مقدس سربازی در لبیک به فرمان امام خمینی (ره) راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.
کد خبر: ۹۳۷۴۶۸۵
|
۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از دلگان، رستم بامری در گفتگو با خبرنگار بسیج با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، بیان کرد: در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، جولان اشرار از یک طرف و گروهک های تجزیه طلب از طرفی دیگر در منطقه سیستان و بلوچستان درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بودند.

 این رزمنده بلوچ ادامه داد: با تشکیل سپاه پاسداران و کمیته انقلاب، جوانان بسیار زیادی از منطقه دلگان برای حفظ و حراست از نظام جذب این نهاد مقدس شدند.

وی تصریح کرد: برخی از نوجوانان این منطقه برای حفظ و حراست از انقلاب اسلامی، راهی سنگرهای حوزه علمیه شدند که بسیاری از آنان پس از چند سال به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدند.

 بامری عنوان کرد: با حمله همه جانبه رژیم بعث عراق به کشورمان در ۳۱ شهریورماه سال ۱۳۵۹، جوانان منطقه دلگان اعم از پاسدار، بسیجی، طلاب و برخی هم در لباس مقدس سربازی در لبیک به فرمان امام خمینی (ره) راهی جبهه های حق علیه باطل شدند.

این رزمنده بلوچ گفت: تعداد بسیار زیادی از آن جوانان مانند پاسدار علی اکبر رخشانی، روحانی رحمت الله بامری، روحانی خدابخش عبداللهی ، سرباز میرک بامری، بسیجی محمد بامری، روحانی پاسدار رضا فولادی، روحانی باران بامری و... به مقام شهادت نائل آمدند.

وی با اشاره به اینکه حتی در برخی خانواده ها همه اعضای خانواده و یا دو نفر از فرزندان خانواده به جبهه های حق علیه باطل اعزام شدند، افزود: من در لباس جهاد سازندگی و برادرم به عنوان روحانی به جبهه اعزام شدیم که برادرم روحانی شهید رحمت الله بامری در منطقه عملیاتی غرب کشور به شهادت رسید.

بامری اضافه کرد: مردم این منطقه در تمامی صحنه ها پشتیبان و حامی نظام اسلامی بوده اند که در قضایای حمله و تعرض داعش و گروه های تروریستی به حرم ائمه اطهار(ع) در عراق و سوریه، تعداد بسیار زیادی از جوانان شهرستان دلگان به این مناطق اعزام که برخی از آنان شهید و برخی هم جانباز شدند.

این رزمنده بلوچ گفت: اکنون هم که بیماری کرونا، شرایط و وضعیت را به گونه ای بحرانی کرده است ، جوانان و مردم این منطقه در لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در خصوص مقابله با این ویروس منحوس به میدان آمده اند.

بامری خاطرنشان کرد: مردم این منطقه تا پای جان برای دفاع از این نظام اسلامی ایستاده اند و هیچگاه میدان مبارزه با دشمن را خالی نخواهند کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار