نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه بسیجیان و نیروهای مسلح در کنار مدافعان سلامت با شیوع کرونا خوش درخشیدند، گفت: افتخارات امروز همواره در یادها ماندگار شد.
کد خبر: ۹۳۷۴۹۹۰
|
۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از کاشان ، آیت‌الله عباسعلی سلیمانی ظهر امروز در جمع مدافعان سلامت با بیان اینکه در شرایط عادی جوهره‌ها معرفی نمی‌شود، اظهار داشت: در تحولات سیاسی اجتماعی و حتی بهداشتی و درمانی و اقتصادی جوهره‌ها شکوفا می‌شود؛ رانندگی در جاده صاف هنر نیست در حالی که رانندگی در جاده‌های سخت همراه با کولاک و برف نشان از مهارت راننده است.

وی با بیان اینکه حدود دو سال کشور ما درگیر تحول قابل توجه بوده است، افزود: کاشان دومین نقطه و دومین پایلوت کرونا بود و در ابتدا فکر می‌کردند که تداوم این شرایط به درازا نمی‌کشد و با دستکش دست کردن و ماسک زدن این پاندمی به پایان می‌رسد اما دیدیم تاکنون پنج موج از شیوع ویروس کرونا را پشت سر گذاشتیم.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه کادر درمان در این ایام به گونه‌ای زیبا درخشید که رهبر معظم انقلاب را به سپاس و تشکر ویژه وا داشت، ابراز داشت: ما همه وظیفه داریم از این گروه عزیز نهایت تواضع و فروتنی را انجام دهیم و به ارواح تمامی شهدای سلامت عالی‌ترین تحیات را به روان پاک آنان ارسال کنیم.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح ما در این عرصه تحول درخشیدند، گفت: خوشبختانه نیروهای مسلح ما نیروهای صرفا دفاعی و نظامی نیستند اگرچه در هشت سال دفاع مقدس زیبا درخشیدند و نگذاشتند یک وجب از خاک ایران زیر پای مستکبران بماند و در دفاع از حرم نیز زیبا درخشیدند.

سلیمانی با بیان اینکه نیروهای مسلح در تقلب احوال پیشاپیش جامعه حضور دارند، تصریح کرد: نه فقط عناصر بسیجی بلکه نیروهای مسلح در قالب تفکر بسیجی در کنار دیگر عزیزان خدمت‌رسان سلامت حضور دارند و ما باید به وجود شما افتخار کنیم چراکه با رصد همه مسائل و سیاست‌گذاری درست و رهنمودهای رهبر پیشتاز معرکه می‌شوید.

وی ضمن اشاره به ابلاغ دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر اجرای طرح رزمایش کمک مؤمنانه تأکید کرد: یکی از امور افتخارآمیزی که نظام الهی ما باید همیشه یاد کند نوع پذیرش واکسن است؛ رهبر معظم انقلاب برای تزریق واکسن اگرچه در گروه‌های نخست بود اما ایشان صبر کردند تا واکسن برکت مجوز مصرف اضطراری گرفت و سپس نسبت به واکسیناسیون اقدام کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار