خبرهای داغ:
سردار کریمی گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس و محوریت روحیه جهادی و انقلابی شعار مامی توانیم را به بهترین شکل ممکن محقق ساخت.
کد خبر: ۹۳۷۵۸۶۵
|
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی، سردار سرتیپ دوم پاسدار «محسن کریمی» فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی ظهر امروز(پنج شنبه) در جمع مدیران و کارکنان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء در اراک گفت:دفاع مقدس ملت ایران قاعده ها و راهبردهای دشمنان را شکست داد و شکوه امپراطوری های غرب و شرق را خرد کرد و ملت ایران با روحیه عاشورایی در نابرابرترین جنگ تحمیلی پیروز و موفق بیرون آمد و حماسه های بزرگی خلق کرد.

وی افزود: دفاع مقدس الگوی ملت ایران برای مقابله با استکبار جهانی است و این الگو توانسته دشمنان را به عجز و ناتوانایی برساند و دشمن امروز در برابر ملت قهرمان ایران با شکست استراتژی مواجه شده است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اظهار کرد: ملت ایران با فرهنگ ما می توانیم از فراز مشکلات و نقشه های دشمنان با موفقیت عبور کردند و تاریخ به ما درس می دهد راهکار حل مشکلات به کارگیری ظرفیت ها و توانمندی های داخلی است.

وی بیان کرد: امام خمینی(ره) به ملت ایران فرهنگ بسیج را یاد داد و مردم را برای تشکیل انقلاب و پیروزی در دفاع مقدس، در میدان دفاع بسیج کرد و دفاع عاشورایی ملت در برابر دشمنان برگرفته از نهضت امام خمینی (ره) است که ملت در طول ۴۲ سال گذشته با هدایت های امامین انقلاب در همه عرصه ها دفاع همه جانبه داشته است.

کریمی گفت: در بسیاری از عرصه ها با به کارگیری فرهنگ دفاع مقدس و با تکیه بر روحیه جهادی تهدیدها و تحریم ها به فرصت تبدیل شده و لذا باور مامی توانیم که ملت را در مقاطع مختلف پیروز کرده از دستاوردهای مهم دفاع مقدس است.

وی ادامه داد: امروز در گام دوم انقلاب باید با تکیه بر دستاوردهای دفاع مقدس همچون مامی توانیم باید پیروزی های ۴۲ ساله را تقویت و تداوم ببخشیم و الگوی دفاع مقدس روز به روز باید تقویت و در همه بخش ها فراگیر شود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی اضافه کرد: امروز بهترین تکریم از دفاع مقدس به کارگیری این تجربه موفق و ارزشمند در همه بخش های کشور است و تمام تلاش را برای تحقق این مسئله به کارگیری کنیم.

وی با اشاره به دستاوردهای عظیم قرارگاه در حوزه سازندگی بیان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در طی سالیان گذشته به وضوح نشان داده که علیرغم همه مشکلات هیچ مانعی نمی تواند جلوی همت و حرکت شتابنده مردان سازندگی و جهادی که عزم و اراده آنها برای قوی شدن ایران اسلامی در میدان است ، برای آبادانی و پیشرفت کشور را بگیرد.

کریمی افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با الگوگیری از فرهنگ دفاع مقدس و محوریت روحیه جهادی و انقلابی شعار مامی توانیم را به بهترین شکل ممکن محقق ساخت.

وی تأکید کرد: امروز قرارگاه خاتم الانبیاء به یک مجموعه تخصصی، مجرب، زبده و توانمند برای اجرای پروژه های ملی در گرایش های مختلف تبدیل شده و عملکرد قرارگاه در همه بخش ها درخشان است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطر نشان کرد: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء با تلاش جهادی و روحیه انقلابی و پشتکار شبانه روزی در طی ۶ سال گذشته در اجرای پروژه های کلان و مهم شهر اراک علاوه بر اینکه نقش مهمی در حرکت جهشی شهر اراک به سمت پیشرفت داشته توانسته با پرورش نیروی انسانی متخصص و متعهد بومی دستاوردهای بزرگی به ماندگار بگذارد که قابل تقدیر است.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات