تداوم و ایستادگی در راه شهدا و تکیه بر توان داخلی راه علاج مشکلات کشور است 
کد خبر: ۹۳۷۵۸۸۱
|
۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، حجت‌الاسلام علی لرستانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز در یادبود شهدای که به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس برگزار شد، بر تداوم راه شهدا و ایستادگی به پای آرمان‌های اسلام و انقلاب و شهیدان تأکید کرد.

 

 

حجت‌الاسلام والمسلمین علی لرستانی گفت:شهدا را الگوهای آسمانی مسیر بصیرت و هدایت دانست وبا این الگوپذیری می‌توانیم مسیر بصیرت و هدایت را پیدا کرده و فریب دشمن و استکبار را نخوریم، چراکه شهیدان چراغ راه هدایت ما و نسل‌های آینده هستند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرز خاطر نشان کرد : بزرگداشت شهدا نباید به هفته دفاع مقدس و دهه فجر انقلاب اسلامی محدود شود بلکه باید در طول سال از این عزیزان یاد کنیم. ضمن اینکه باید هر مسجدی در حد توان خود، کتاب زندگی نامه و وصیت نامه و خاطرات شهدای آن مسجد را تدوین و منتشر کند.

 

وی گفت : دفاع مقدس و حماسه آفرینی و رشادتی که رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی رقم زدند، ریشه در باور و اعتقاد آنها به امام زمان(عج) داشت. 

 

وی بابیان اینکه شهدای جهاد ودفاع مقدس به عنوان ارزش های بالقوه انقلاب اسلامی هستند خاطر نشان کرد: فرارسیدن هفته دفاع مقدس، پیروزی های ایران اسلامی را مرهون مجاهدت و فداکاری رزمندگان ایران است که هشت سال جانانه مقابل رژیم بعث عراق به نبرد پرداخت و در دوران شکوهمند دفاع مقدس شاهد اتحاد و همدلی ملت مقام ایران در برابر دشمنان تا بن دندان مسلح بودیم که برای حفظ انقلاب نوپای ایران اسلامی جوانمردانه ایستادند

 

در ادامه اظهار کرد: ما با مشاهده دوره دفاع مقدس و جنگ تحمیلی می‌توانیم درس‌ها و عبرت‌های فراوانی برای ادامه زندگی اجتماعی و فرهنگی و مقابله با تحریم‌ها و ظلم همه‌جانبه دشمن در همه دوره‌ها ازجمله دوره کنونی فراگیریم.

 

حجت الاسلام علی لرستانی به نقش مهم جوانان در دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این جوانان بودند که جنگ را مدیریت کردند و با ایمان بالا و اراده، عزم راسخ و اطاعت‌پذیری از رهبر جامعه اسلامی توانستند بر دشمن و تحریم‌های همه‌جانبه غلبه کنند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه الیگودرزتصریح کرد: اکنون هم اگر می‌خواهیم بر جبهه استکبار و تحریم‌ها و هجمه‌های همه‌جانبه غلبه کنیم باید به جای امیدواری به بیگانگان، بر روی پای خود ایستاده و با استفاده از توان جوانان و توانمندی داخلی، برای رفع مشکلات و کاستی‌های موجود تلاش کنیم.

 

خبرنگار مازیار صلواتی فر

ارسال نظرات