ساری-مسئول سیاسی سپاه کربلا خاطرنشان کرد:آمریکا در تلاش است تادر وقایع اخیر آذربایجان تمام افکار عمومی جهان را به سمت ایران ببرد، اما ایران با رزمایش فاتحان خیبر نقشه آمریکایی صهیونیستی در منطقه را خنثی کرد.
کد خبر: ۹۳۸۰۱۸۰
|
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۱
به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، سرهنگ محمد اکبرزاده مسئول سیاسی سپاه کربلا در همایش بصیرتی، بااشاره موضوع اخیر آذربایجان و ارمنستان و آرزوی اردوغان درباره تشکیل ترکستان گفت: ظاهر موضع این است که رژیم صهیونیستی در آذربایجان نفوذکرده است، اما موضوع اصلی آن است که ایران به عنوان یک قدرت در منطقه است و در حوزه بین المللی دست برتر را دارد.

سرهنگ اکبرزاده، با بیان اینکه ایران نقش تعیین کننده‌ای در منطقه دارد، افزود: آمریکا در منطقه با هزینه‌های هنگفت در تلاش برای دولت سازی و ملت سازی بود، اما طرح آمریکا با شکست مواجه شد.

مسئول سیاسی سپاه کربلا در ادامه با تصریح بر اینکه برنامه آمریکا در افغانستان با شکست مواجه شد، خاطرنشان کرد: آمریکا با هزینه‌های هنگفت بیشتر از ۲۵۰۰ کشته داد و بالاخره از این کشور اخراج شد.

سرهنگ اکبرزاده با تاکید براینکه ایران اسلامی در حال قوی شدن است، اضافه کرد: ایران با ایجاد یک امنیت پایدار وبازدارندگی، به یک کشور قدرتمند در منطقه تبدیل شده است ، در قدرت داخلی نیز در حال ارتقاء است، چشم انداز 1404 اتفاق خواهد افتاد.
 
مسئول سیاسی سپاه کربلا با اشاره به اینکه دشمن در تلاش برای تضعیف داخلی ایران، افزود: امیدافزایی، رضایتمندی در دولت جدید در حال ارتقا است و باعث تضمین آینده انقلاب است و از همین رو قدرت داخلی و بیرونی ایران در حال افزایش است.
 
سرهنگ اکبرزاده، با بیان اینکه آمریکا با هر نقشه ای در صدد ضربه زدن به نظام بود، خاطرنشان کرد: آمریکا د رتلاش است تا در وقایع اخیر آذربایجان تمام افکار عمومی جهان را به سمت ایران ببرد اما ایران با رزمایش فاتحان خیبر نقشه آمریکایی و صهیونیستی در جمهوری آذربایجان را خنثی کرد.
 
مسئول سیاسی سپاه کربلا با تصریح بر اینکه آمریکا درتلاش است داعش را در منطقه جمهوری آذربایجان رشد دهد، گفت:با رزمایش فاتحان خیبر قدرت نمایی ایران در منطقه نمایان شده است و این فرصتی برای کشورهای منطقه است تا قدرت ایران را بفهمند.
 
سرهنگ اکبرزاده با تاکید براینکه حاج قاسم تمام نقشه های استکبار را در منطقه خنثی کرده است، گفت: آمریکا و استکبار در حال افول است وجایگاهی در بین مردم منطقه ندارد.
 
انتهای پیام/
ارسال نظرات
آخرین اخبار