رییس جدید سازمان صدا و سیما روز شنبه با حضور در منزل شهید علی لندی در شهرستان ایذه، ضمن ادای احترام به مقام شامخ این شهید بزرگوار، قرآن اهدایی رهبر معظم انقلاب را تقدیم خانواده این شهید راه ایثار کرد.
کد خبر: ۹۳۸۰۳۱۶
|
۱۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
پیمان جبلی در منزل شهید علی لندی اظهار داشت: این قرآن با دست نویس رهبر معظم انقلاب و پاس ایثار شهید لندی تقدیم خانواده وی می‌شود.

رییس سازمان صدا و سیما گفت: شهید لندی ادامه دهنده شهدای گرانقدری مانند شهید فهمیده است که نشان داد روحیه ایثار در نسل جدید انقلاب جاری است.

جبلی افزود: در اولین روز کاری در سازمان صدا و سیما این افتخار نصیب من شد که خدمت خانواده این شهید برسم و سپس بر سر مزار این شهید حاضر شوم.

وی ادامه داد: این شهید بزرگوار یک حجت از طرف خدای متعال است که نشان می‌دهد ما باید قدر نعمات خدا را بدانیم، اقدام شهید لندی و اینگونه رویش‌ها برای نسل جوان و جدید روشن کننده مسیر خواهد بود.

رییس سازمان صدا و سیما هدف از حضور بر مزار این شهید گرانقدر را عرض ادب و احترام به خانواده شهید لندی دانست و تصریح کرد : روح این شهید بزرگوار برکت مسیر ما در رسانه ملی به عنوان یکی از دستگاه‌های مهم فرهنگی کشور است.

وی در پایان گفت: خون شهید لندی برکت مسیر رسانه ملی خواهد بود.

شهید علی لندی جوان ۱۵ ساله ایذه ای ۱۸ خرداد ماه سالجاری پس از اینکه متوجه آتش سوزی در منزل همسایه شد برای نجات جان ۲ زن به دل آتش زد که پس از نجانت آنها خود دچار سوختگی ۹۰ درصدی شد و علی رغم تلاش پزشکان وی در بیمارستانی در اصفهان جان به جان آفرین تسلیم کرد.
ارسال نظرات