مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.
کد خبر: ۹۳۸۱۹۱۱
|
۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، محمد شجاعان بابیان اینکه ۷۰۰۰ دانش‌آموز تحت حمایت کمیته امداد استان یزد قرار دارند، گفت: نیکوکار یزدی درحرکتی خداپسندانه نسبت به تأمین بخشی از لوازم‌التحریر موردنیاز دانش‌آموزان تحت حمایت این نهاد به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.

وی افزود: حدود دو هزار دانش‌آموز بی‌بضاعت در استان فاقد تبلت آموزشی هستند، این نهاد در تلاش است با کمک و مشارکت خیران در کنار نوشت‌افزار تحصیلی، تبلت موردنیاز دانش‌آموزان را نیز تهیه کند.

مدیرکل کمیته امداد استان یزد یادآور شد: این نهاد در تلاش است هیچ دانش‌آموزی به علت مشکلات مالی و اقتصادی از تحصیل بازنماند و باعزت و احترام در کنار سایر دانش‌آموزان به کسب علم و دانش بپردازد و دغدغه‌ای جز تحصیل نداشته باشد.

شجاعات در پایان تصریح کرد:شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۸۱۳۶۷۷۷۷۷۷ و همچنین کد دستوری# ۰۳۵*۸۸۷۷* تلفن همراه برای دریافت کمک‌های نقدی به‌صورت غیرحضوری برای تأمین مایحتاج دانش‌آموزان نیازمند در نظر گرفته‌شده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار