خبرهای داغ:
شعبانی گفت: از کسانی که وقف می کنند حمایت می کنیم و با کسانی که به حوزه وقف تجاوز و دست اندازی می کنند، به شدت و قاطعانه با ابزار قانون مقابله می کنیم و این رسالت دستگاه قضاست.
کد خبر: ۹۳۸۲۸۵۱
|
۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین، همایش یاوران وقف به مناسبت دهه وقف و به منظور تجلیل از واقفین و فعالان عرصه وقف با حضور مسئولان استانی در سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قزوین برگزار شد.

علی شعبانی رئیس کل دادگستری استان قروین، در این همایش بیان کرد: جایگاه وقف و اثرات آن در جامعه بر هیچ کسی پوشیده نیست و لذا با کسانی که در حوزه وقف تجاوز و یا دست اندازی کنند به شدت برخورد قضایی می شود.

وی گفت: یکی از رسالت های دستگاه قضا این است که با متجاوزین به حقوق بین المال با سلاح قانون برخورد می شود و قانون ملاک و شاخص است.

شعبانی اضافه کرد: ما از کسانی که وقف می کنند حمایت می کنیم و هم با کسانی که به حوزه وقف تجاوز می کنند،به شدت برخورد قضایی می کنیم و این رسالت دستگاه قضاست.

وی افزود: بر اساس سوگندی که خورده ایم و به دور از حاشیه، رسالت خود را که احقاق حقوق مردم و جامعه است انجام می دهیم و در این راستا هیچ تعارفی با هیچ شخصی نداریم.

شعبانی گفت: اشخاص برای ما ملاک نیستند و لذا در عرصه وقف نیز حافظ منافع واقفین هستیم چرا که هر وقفی موجب فرهنگ سازی در جامعه می شود و بی شک در نباشیم تا وظیفه و رسالت خود را به نحو احسن انجام دهیم.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار