زنجان-مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان گفت:جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند گام برداشتن در مسیر اهداف و مؤلفه های فرهنگ ایثار و شهادت است.
کد خبر: ۹۳۸۳۰۴۳
|
۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷

به گزارش خبرنگار بسيج زنجان؛ حجت الاسلام حسن بیگدلی در مراسم بزرگداشت آیت الله سید اسماعیل موسوی زنجانی امام جمعه فقید زنجان و یادواره شهدای دهستان اوریاد در محل مسجد جامع روستای پری شهرستان ماهنشان، بر لزوم تقویت برگزاری یادواره شهدا در استان زنجان تاکید کرد و گفت: برگزاری یادواره‌های شهدا گامي مهم و تأثیرگذار در زمینه انتقال مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس به نسل امروز است و برای تقویت و تسهیل در انتقال این مفاهیم برگزاری یادواره های شهدا باید تداوم داشته باشد.

جامعه نیازمند گام برداشتن در مسیر مولفه های فرهنگ ایثار و شهادت است

 

وی با بیان اینکه باید نسل امروز با رشادت‌های شهیدان آشنا شوند، اظهار کرد: باید نسل امروز بصیرت خود را تقویت کند تا در خنثی کردن هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنانان با بصیرت انقلابی و اسلامی خود، موفق و پیروز شوند.

 

مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان با تاکید بر اینکه جامعه امروز بیش از هر زمان دیگر نیازمند گام برداشتن در مسیر اهداف و مؤلفه های فرهنگ ایثار و شهادت است، متذکر شد: پاسداری از خون پاک شهدا و گام نهادن در مسیر آن‌ها کاری است که همه آحاد جامعه به آن توجه ویژه داشته باشند و به‌عنوان یک اصل مهم در برنامه ریزی‌های مسئولان لحاظ شود.

 

حجت الاسلام بیگدلی با تاکید بر لزوم تقویت فرهنگ ایثار و شهادت، گفت: بصیرت انقلابی همه آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تقویت شود.

 

حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه شهدا به پیروی از سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در مقابل ظلم و ستم ایستادند و جان خود را فدای انقلاب و اسلام کردند، تاکید کرد: معامله با خداوند ماندگار است و نتیجه آن‌هم بهشت است.مسئول نماینده ولی فقیه در سپاه استان زنجان گفت: کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سال جاری برگزار خواهد شد و باید همه مسئولان استانی در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر کنگره تلاش کنند.

 

حجت الاسلام بیگدلی در پايان با بیان اینکه ياد انسان‌های وارسته همچون سردار شهيد حاج  قاسم سلیمانی برای همیشه در ذهن‌ها ماندگار خواهد بود، ابراز داشت: به برگزاری کنگره شهدا در استان نزدیک می‌شویم و هدف از برگزاری این کنگره این است که به همه می‌خواهیم نشان دهیم که ما راه امام حسین و قرآن و شهید قاسم سلیمانی را ادامه می‌دهیم.

ارسال نظرات
آخرین اخبار