فرمانده سپاه سردشت به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) پیام تبریک صادر کرد.
کد خبر: ۹۳۸۴۲۰۵
|
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از سردشت، فرمانده سپاه سردشت قاسم نصیری به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد حضرت محمد (ص) پیام تبریک صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا، مبشر عدالت و وحدت، رسول اکرم (ص) است، حضرت محمد مصطفی (ص) و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است.

وحدت و برادری یکی از زیباترین واژه‌ها و ارمغان پیامبر رحمت برای جوامع بشری است و وحدت مسلمانان مانند چتری از رحمت خداوند بر سر امت اسلام است که از بین برنده کینه‌ها و خودخواهی‌ها و موجب صفای قلوب است.

نامگذاری ۱۲ تا ۱۷ ربیع الاول به نام هفته وحدت که برخاسته از اندیشه بلند و تفکر آزاداندیشی و وحدت آفرین حضرت امام خمینی (ره) است، تجلی اتحاد امت اسلام در برابر کفر و استکبار جهانی است، در این هفته روح اخوت اسلامی در پیکره اجتماع، بیش از پیش زنده، جاری و ساری می‌شود.

اینجانب سالگرد ولادت پیامبر نور و رحمت، حضرت محمد مصطفی (ص) و خلف صالحش امام جعفر صادق (ع) و همچنین فرا رسیدن هفته وحدت را به تمامی مسلمانان به ویژه مردم مومن و متدین شهرستان سردشت تبریک و تهنیت عرض می‌ کنم.

سرهنگ پاسدار  قاسم نصیری

فرمانده سپاه سردشت

انتهای پیام

ارسال نظرات
آخرین اخبار