خبرهای داغ:
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین؛
معیری پور از بررسی و رسیدگی به تخلفات ۳۷ شرکت حمل و نقل کالا و مسافر در کمیسیون ماده ۱۲ این استان طی نیمه نخست امسال خبر داد.
کد خبر: ۹۳۸۴۲۸۶
|
۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸

 

علیرضا معیری‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین بیان کرد: کمیسیون ماده 12 مرجع رسیدگی به تخلفات شرکت‌ها و موسسات حمل و نقل جاده‌ای برون شهری است و از ابتدای سال جاری تاکنون با برگزاری چهار جلسه تخلفات 18شرکت مسافربری و 19شرکت حمل کالا را مورد رسیدگی قرار داده است.


وی اضافه کرد: همچنین در سال جاری کمیسیون ماده11 نیز به عنوان مرجع رسیدگی به تخلفات رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا و مسافر با برگزاری یک جلسه به تخلفات 36راننده رسیدگی کرد.

معیری‌پور ادامه داد: تخلفات رانندگان شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر با اعلام اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و سایر استان‌ها، گشت‌های دروازه‌ای و هر شخص حقیقی و حقوقی در کمیسیون‌ها قابل طرح است.

وی گفت: حمل بار بدون بارنامه، سوء استفاده از کارت هوشمند، عدم پرداخت کرایه حمل، عدم درج کد رهگیری بارنامه، عدم رعایت مقررات حمل بارنامه‌های عادی و ترافیکی، استفاده نکردن از تجهیزات ایمنی، در اختیار گذاشتن وسیله نقلیه به شخص فاقد صلاحیت و رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی در جابه‌جایی مسافر از جمله تخلفاتی است که در کمیسیون‌های ماده 11 و 12 رسیدگی می‌شوند.

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها