مراسم استقبال از پیکر پاک شهید والامقام ستوانیکم " موسی نوروزی " ظهر امروز با حضور دکتر " سید علی احمد زاده" استاندار استان، سردار " کیقباد مصطفایی " فرمانده انتظامی استان، برخی از مسئولان نظامی و انتظامی و اقشار مختلف مردم در فرودگاه یاسوج برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۵۵۴۲
|
۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷

به گزارش خبرگزاری  بسیج کهگیلویه و بویراحمد، در این مراسم " سید علی احمد زاده" استاندار استان ضمن ابراز همدردی با خانواده این شهید والامقام اظهار داشت: خوشبختانه جوانان غیور استان کهگیلویه و بویراحمد همیشه در دفاع از دین و مذهب و کشور نقش فعال دارند و ورود این شهید عزیز به استان این پیام را به همراه دارد که استان کهگیلویه وبویراحمد هنوز در دفاع از انقلاب جدی و پای کار است.

استاندار استان در پایان خاطرنشان کرد: ما قدردان این جوانان رشید و غیور هستیم و در دل و قلب ما جای دارند و انشالله ورود این شهید عزیز به استان مبارک هست و به لطف خدا حتما برای استان خیر و برکت به همراه خواهد داشت.

گفتنی است؛در پی شلیک ناجوانمردانه اشرار مسلح به سمت مأموران انتظامی در شهرستان "دلگان"، یکی از مأموران جان برکف نیروی انتظامی که اصالتا کهگیلویه و بویراحمدی بود به درجه رفیع شهادت نائل شد.

ساعت 11 پیش از ظهر سه‌شنبه چهارم آبان ماه تیمی از مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان "دلگان" حین انجام مأموریت و دستگیری شرور مسلح تحت تعقیب در داخل شهر با او و همدست مجرمش درگیر شدند.

در این عملیات، اشرار مسلح در کمین، به محض مشاهده مأموران اقدام به شلیک به طرف آنها کردند.

 در این درگیری یکی از مأموران غیور نیروی انتظامی ستوان سوم " موسی نوروزی" به درجه رفیع شهادت نائل شد.

این شهید والامقام که در درگیری ماموران انتظامی با اشرار در شهر گلمورتی در استان سیستان و بلوچستان ستوان به شهادت رسید اهل روستای بردله از توابع بخش دیشموک استان کهگیلویه و بویر احمد است.

نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد مراسم تشییع و تدفین شهید والامقام ً موسی نوروزی ً ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه روز پنجشنبه ششم آبان از جلوی ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان کهگیلویه به سمت میدان مرکزی دهدشت برگزار می‌شود و  پیکر شهید پس از آن به شهر دیشموک و از آنجا به سمت روستای بردله انتقال داده می شود.

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها