در جهت برقراری امنیت هرچه بیش تر در روستا لاسجرد جلسه ای به همت پایگاه مقاومت بسیج محمدرسول الله با حضور دیگر مسولین برگزار شد.
کد خبر: ۹۳۸۹۴۵۵
|
۲۳ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج در سرخه، جلسه مشترک اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج محمد رسول الله روستا لاسجرد، نیروی انتظامی، شورا و دهیار در خصوص مسائل امنیتی روستا و انجام برنامه ریزی های لازم در این خصوص برگزار شد.

در این جلسه مواردی چون ارائه بیشنهاد در خصوص نوع و ساعت گشت زنی گشت رضویون، تهیه و نصب دوربین در سطح روستا، همکاری و هماهنگی بهتر بسیج و نیروی انتظامی، آموزش به مردم در جهت نصب دوربین و دزد گیر در جهت برقراری امنیت هرچه بیش تر، استفاده از مردم عادی به عنوان مخبر و موارد دیگر مورد توجه قرار گرفت.

در ادامه هریک از اعضا و حاضرین در جلسه نظرات و پیشنهادات خود را در جهت برقراری امنیت هرچه بیشتر در روستا و مردم ساکن در آن بیان کردند.

همچنین گشت محله محور رضویون به همت بسیجیان پایگاه مقاومت محمد رسول الله این روستا با حضور و استقبال گسترده نوجوانان و جوانان بسیجی این پایگاه برگزار شد.

گفتنی است برگزاری گشت محله محور بسیج در این روستا به منظور امنیت وجلوگیری از وقوع مشکلات به صورت منظم و مداوم انجام می گیرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
آخرین اخبار