سردار مرادحاجتی گفت: قلم متعهد و نویسندگی متعهدانه یعنی جهانی فکر کردن برای معرفی ارزش‌های ملی و معنوی و تلاش ما این است که هر ساله از افرادی که در این حوزه تلاش می‌کنند، تقدیر کنیم.
کد خبر: ۹۳۹۰۸۵۷
|
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵

سردار «عبدالرضا مرادحاجتی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان در آیین افتتاح چهار کتابخانه تخصصی دفاع مقدس و تجلیل از نویسندگان و پژوهشگران دفاع مقدس خوزستان اظهار داشت: شجاعت فقط در گرفتن سلاح نیست، بلکه به دست گرفتن قلم و انتقال درست وقایع گوناگون نیز شجاعت به شمار می آید.

وی افزود: مادامی محروم هستیم که قلم ما محروم است، بیشتر اتفاقات دفاع مقدس در این استان صورت گرفته اما همچنان کم توجهی به این استان فراوان است و در بیان این امر باید گفت که موزه دفاع مقدس خوزستان تنها 35 درصد پیشرفت داشته و این شایسته چنین استانی نیست.

سردار مرادحاجتی با بیان این که حال کتاب و نویسندگی در خوزستان چندان خوب نیست، اضافه کرد: قلم متعهد و نویسندگی متعهدانه یعنی جهانی فکر کردن برای معرفی ارزش های ملی و معنوی و تلاش ما این است که هر ساله از افرادی که در این حوزه تلاش می کنند تقدیر کنیم.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان گفت: راهبرد ما در سال جاری این است که اهتمام ویژه ای به حوزه کتاب و نویسندگی داشته باشیم و بتوانیم این همایش را در تقویم ادبی استان به تثبیت برسانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها