سرهنگ عبدالمجید ملک آرا از برپایی دومین بیمارستان صحرایی یک روزه در منطقه چم پلک شاهیوند شهرستان چگنی خبر داد
کد خبر: ۹۳۹۰۸۹۸
|
۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۴

سرهنگ عبدالمجید ملک آرا در گفت و گو با خبرگزاری بسیج از لرستان، از برپایی دومین بیمارستان صحرایی یک روزه در منطقه چم پلک شاهیوند شهرستان چگنی خبر داد و گفت:دو نفر دندانپزشک بهمراه پزشکان عمومی و کارشناسان پیراپزشکی در این بیمارستان صحرایی حضور داشته و به امر خدمات دهی به مردم شریف این منطقه مشغول هستند.

وی در ادامه اظهار داشت: بخش های آزمایشگاهی و سونوگرافی بطور مستمر و پزشکان متخصص مشغول فعالیت هستند که برای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب بخش دندانپزشکی و داروخانه نیز احداث گردیده است.

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) توضیح داد:برای ریشه کن کردن ویروس منحوس کرونا برنامه واکسیناسیون بطور ثابت و سیار در تمام روستاهای اطراف در حال انجام است.
سرهنگ ملک آرا با توجه به مسافت طولانی بعضی از روستاها با مراکز درمانی و نیاز مردم این منطقه به خدمات تخصصی بهداشتی و درمانی اظهار داشت:قصد داریم که به ارائه خدمات تخصصی به دورترین نقاط استان ادامه دهیم تا هزینه ها و سختی های تردد را به حداقل برسانیم.

وی گفت:در هفته بسیج برنامه اعزام پزشکان بصورت گسترده به کل استان را در دستور کار خواهیم داشت و برنامه ارائه خدمات پزشکی رایگان توسط کانون های جامعه پزشکی انجام خواهد شد.

وی هدف از انجام و اجرای این برنامه ها را ارائه خدمات تخصصی و عمومی پزشکی به مناطق و مردمی ابراز داشت که از خدمات پزشکی بعلت دور بودن محل زندگی محروم هستند و در ادامه اظهار داشت: جامعه پزشکی از خدمت به مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد و خدمت به مردم را مایه افتخار خود می دانیم.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار