ساری- رئیس هیات هندبال ورزش بسیج مازندران گفت که ترویج فرهنگ بسیجی موجب تحقق آرمان‌های انقلاب می‌شود.
کد خبر: ۹۳۹۱۵۱۸
|
۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از مازندران، بهرام لیالی ایولی رئیس هیات هندبال ورزش مقاومت استان مازندران در پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.متن پیام به شرح ذیل است:

بسمه تعالی
هفته بسیج فرصتی است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه آفرینان بسیجی و تکریم شهدای گرانقدر انقلاب با آرمان‌ها و ارزش‌های حضرت امام خمینی (ره) تجدید میثاق نماییم.

تربیت یافتگان مکتب بسیج، صلابت و عطوفت را در هم آمیخته اند.آنان استواری همه اسطوره‌های حماسه آفرین تاریخ را در بازوان خود جمع و همه حماسه سرایان تاریخ را به ثنای خود وا داشته اند.

امروزه بسیج تجمع باشکوهی از وحدت، همدلی و یکپارچگی است که جامعه را به سمت ارزش‌های متعالی اسلام رهنمود می‌کند و ما با ترویج فرهنگ بسیجی در راستای گسترش و تقویت روحیه فداکاری و ایثار و جهاد مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را هموار نماییم.

اینجانب فرا رسیدن هفته بسیج را به تمامی بسیجیان بویژه جامعه ورزش به ویژه خانواده هندبال تبریک عرض نموده و در ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) توفیق روز افزون ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

با احترام
بهرام لیالی ایولی
رئیس هیات هندبال ورزش
مقاومت بسیج استان مازندران

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
آخرین اخبار