به مناسبت هفته بسیج و به همت بسیج جامعه زنان سپاه شهرستان دشتی و پایگاه محدثه حوزه مقاومت الزهراء (س) یادواره زنان ایثار گر شهرستان و شهدای پایگاه مقاومت محدثه در حسینیه شهید ملاح شهر خورموج برگزار شد
کد خبر: ۹۳۹۱۸۰۳
|
۰۱ آذر ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۴

به گزارش خبر گزاری بسیج از دشتی، فرمانده سپاه امام رضا (ع) ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 7000 شهید زن کشور گفت: صبوری، گذشت و فداکاری مادران و همسران شهداء و همراهی آنها با رزمندگان  پشتوانه ای محکمی بود که باعث رشادت فرزندان غیور ایران زمین در جنگ 8 ساله شد.

سرهنگ زارعی تبار به نگاه متفاوت اسلام و غرب به زن اشاره و بیان کرد: زن از دیدگاه اسلام نقش انسان سازی و متعالی دارد و مهمترین عنصر در تکامل و بالندگی انسان می باشد ولی در غرب به زن به عنوان یک کالا و عنصر سرگرمی نگاه می شود.

وی افزود: دشمن برای شکستن مقاومت و اقتدار انقلاب اسلامی از راه جنگ سخت از هیچ تلاشی فرو گزار نکرده ولی می داند که در این عرصه به واسطه اقتدار و عزت ایران اسلامی با شکست مواجه می شود، لذا در عرصه جنگ فرهنگی وارد شده و مهمترین هدف از این نبرد را در نابودی بنیان خانواده بخصوص مادر و زن مسلمان می بیند.

وی تصریح کرد: مهمترین وظیفه کنونی مادران و همسران را گرم نگه داشتن کانون خانواده، تربیت فرزندان صالح و نسل انقلابی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی دانست.

از دیگر برنامه های این یادواره اجرای گروه سرود ثامن دختران بسیجی، مرثیه سرایی مداح اهل بیت  حاج حمید رضا فاریابی، تجلیل و تقدیر از مادران و همسران شهداء بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها